Biznes

Jeszcze nigdy organizacja działań w Azji nie była tak prosta!

Biznes w Polviet Travel

Od 2005 roku działamy z Polviet.com, siostrzanym biurem przedstawicielskim, pracującym w usługach biznesowych. Od tego czasu pomogliśmy setkom firm w rożnych działalnościach biznesowych. Jesteśmy bardzo zorientowani na rezultat oraz na szybkie osiągniecie celu. Nasz zespól składa się z profesjonalnych managerów i doradców biznesowych. Oferujemy Państwu wsparcie  w siedmiu krajach Azji Południowo-Wschodniej: Wietnam, Singapur, Malezja, Kambodża, Tajlandia, Mjanma, Laos, w skład którego mogą wejść usługi jak:

 

 

  1. Reprezentowanie Państwa firmy (krótko- oraz długoterminowe).

 

  1. Wsparcie Państwa eventów i wydarzeń (np. udział polskiego przedstawiciela na promocji lub na sesji zdjęciowej).

 

  1. Kontrola produkcji towarów (na miejscu w fabrykach lub biurach), kontrola załadunku, kontrola kontenerów. Zarówno ilościowa, jak również jakościowa.

 

  1. Praca samodzielnie lub we współpracy z lokalnymi specjalistami. Bardzo często pracujemy z lokalnymi współpracownikami (np. kontrola plastikowych worków, mrożonych ryb, części metalowych, itp.)

 

  1. Wyszukiwanie i tworzenie baz danych potencjalnych klientów i kontrahentów.

 

  1. Weryfikacja kontrahentów i ich miejsc produkcyjnych (inspekcja zarówno biur, pod kątem rzeczywistego adresu i działalności oraz fabryk – łącznie z wejściem do środka i materiałem zdjęciowym)

 

  1. Poszukiwanie dostawców lub odbiorców konkretnych produktów. Pełna gama produktów, m.in.: łożyska, gwoździe, mleko w proszku, tkaniny, jeans, uszczelki, obudowy do sprzęgieł, rybki akwariowe, itp.

 

 1. Inne usługi biznesowe wymagające fizycznej obecności na miejscu w dowolnym kraju Azji Południowo-Wschodniej.


Wszystkie działania są realizowane przez nasze biuro w Sajgonie (Ho Chi Minh City) w Wietnamie, a na każdą usługę wystawiamy polskie faktury VAT.

Świetnie! Czy możecie mi pomóc?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Czekamy na szczegółowe informacje drogą emaliową lub zapraszamy do wypełnienia formularza. Nie czekaj, kontaktuj się już dziś! Zapraszamy do współpracy!

Polviet Travel LTD

#5B, 103 Pham Viet Chanh, Ward 19, Binh Thanh

Sajgon, Wietnam

 

Osoba kontaktowa: Maciej Ryczko (Dyrektor Biura)