Incentive

Jeszcze nigdy wyjazdy służbowe nie były tak przyjemne!

Incentive Travel w Polviet Travel

Incentive to termin znakomicie znany w tej chwili wszystkim pracującym w branży turystycznej. Coraz więcej firm sięga po ten znakomity sposób nagradzania swoich pracowników czy partnerów biznesowych, który stanowi nie tylko nagrodę, ale także buduje lojalność wobec firmy. Jeśli spojrzeć na to zupełnie z boku, to czy może być lepsza nagroda niż spełnianie marzeń

Podróże to jedno z najczęściej wymienianych marzeń – niezależnie od stanowiska czy sezonu! Nie można jednak upraszczać i mówić, że Incentive Travel to tylko podróż. Możemy zastosować tutaj małe porównanie – jest to baza do  przygotowania bardzo specjalnego dania. Dania, do którego dodajemy następnie kilkanaście porcji ciekawych przeżyć, ładunek niecodziennych aktywności, szczodrze obsypujemy kontaktem z zupełnie nową kulturą, a na koniec dorzucamy garść magicznych miejsc

To właśnie Incentive Travel, czyli podróż, która powinna być szczególnym przeżyciem dla uczestników, czymś zupełnie nowym, a dla obieżyświatów, którzy „widzieli już wszystko” – zupełnie nowym formatem wyjazdu.

Polviet Travel jest największym polskim biurem w Azji Południowo-Wschodniej oferującym klientom wyjazdy Incentive w przeróżnych formatach. Działamy w tym sektorze od ponad 6 lat, rokrocznie zwiększając liczbę udanych realizacji (aktualnie do kilkudziesięciu rocznie). Pracujemy w 7 krajach (Singapur, Malezja, Mjanma (Birma), Tajlandia, Laos, Kambodża i Wietnam) oraz mamy sieć kontaktów z innymi polskimi biurami zagranicznymi. Naszymi klientami jest duża grupa biur Incentive z Polski, jak również mamy na koncie sporo bezpośrednich realizacji z klientami z Polski. 

Naszym ogromnym atutem jest posiadanie lokalnych rezydentów, którzy jak nikt inny będą potrafili opowiedzieć gościom o swoich przygodach i wrażeniach związanych z miejscami które odwiedzamy, pokazać od podszewki elementy kultury i co chwilę podrzucać ciekawostki z życia codziennego

 

W dzisiejszym świecie, który coraz bardziej się formatuje i upodabnia do zachodnich wzorców ważne jest, by zawsze mieć w czasie wyjazdu kogoś, kto będzie wiedział, w którą z ciemnych alejek skręcić, aby doznać eksplozji smaków i zapachów świetnej kuchni ulicznej, zaaranżować ciekawe atrakcje w lokalnej wiosce czy czasami po prostu opowiedzieć „jak tu się żyje”

 

 

W Polviet Travel staramy się, aby każdy wyjazd był dostosowany do profilu klienta wyszukując na miejscu ciekawostki związane z jego branżą, unikamy etycznie kwestionowanych miejsc (turystyczne wioski etniczne/ jeżdżenie na słoniach) oraz jeśli tylko mamy taką możliwość – wplatamy elementy CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) służące lokalnym organizacjom i projektom.

incentive w azji

Realizacje

Wietnam i Kambodża 11/2019
Ilość osób: 30+
Branża: samochodowa
Atut wyjazdu: zabawa w lokalnym stylu


Program wyjazdu oparty o zwiedzanie najbardziej spektakularnych zabytków w Wietnamie i Kambodży oraz wspaniałej przyrody w tych krajach. Ważną częścią programu jest rejs po Zatoce Ha Long z imprezą na statku, gdzie filipińska kapela tworzy prawdziwy klimat egzotycznego dancingu. W Kambodży pojawia się element CSR, ważny dla każdego z nas. W Wietnamie oglądamy Deltę Mekongu z jej oszałamiającą i różnorodną przyrodą. Bardzo chętnie zaglądamy do lokalnych mieszkańców, a w słynnej posiadłości teścia robimy lokalną imprezę firmową z egzotycznym jedzeniem takim jak choćby żaba curry. Na koniec wspaniały relaks w 4* resorcie i pakiet all inclusive.

Singapur 10/2019
Ilość osób: 20+
Branża: Ubezpieczeniowa
Atut wyjazdu: poznanie miasta państwa


Celem wyjazdu jest poznanie Singapuru z jego fantastyczną przyrodą i spektakularnymi przyrodniczymi atrakcjami takimi jak Ogrody przy Zatoce czy Ogród Botaniczny. Singapur to także żywa wielokulturowość i tutaj China Town, Little India, Malay Village i dzielnica kolonialna – każda z 4 twarzy Singapuru jest dla naszej grupy fascynująca. Nie rezygnujemy też z malowniczego Singapuru nocą gdzie centrum, dzielnica biurowa i rozrywkowe Clark Quay tętnią życiem. Nasza grupa integruje się przy wieczornym kuflu piwa w kolonialnych pubach.

Tajlandia 09/2019
Ilość osób: 10+
Branża: Farmaceutyczna
Atut wyjazdu: Ciekawe wieczory w czasie konferencji


Dla grupy przebywającej na dużym kongresie zorganizowaliśmy ciekawą wycieczkę miejską, ale przede wszystkim przegląd restauracji i sposobów na ciekawe spędzenie wieczoru. Byliśmy na nocnych targach i bazarach, jeździliśmy tuk-tukami poszukując najciekawszych opcji street food, odwiedziliśmy restaurację z przewodnika Michelin oraz zjedliśmy kolację m.in. na luksusowej łodzi i na dachu jednego z najwyższych wieżowców w mieście. Jednym słowem, poznaliśmy całe spektrum tego co Bangkok ma do zaoferowania!

Wietnam Południowy 08/2019
Ilość osób: 50+
Branża: Spożywcza
Atut wyjazdu: Połączenie atrakcyjnego programu i ekonomicznego budżetu

Atrakcyjny rejs po rzece Sajgon połączony z kolacją i występami ludowymi. Nocna eksploracja miasta, następnie wizyta w Delcie Mekongu i kokosowe pląsy na łodziach i tuk tukach. Na koniec wypoczynek w pakiecie All Inclusive w resorcie nad morzem.

Kambodża 06/2019
Ilość osób: 40+
Branża: Drukarska
Atut wyjazdu: imprezowo i lokalnie

Atrakcyjny program w Kambodży, przybliżenie kraju z mocnym akcentem na zabytki z kluczowym dniem w kompleksie Angkor Wat oraz historę z autorską opowieścią o historii współczesnej z polami śmierci w Phnom Penh. Przy dużej grupie ważna jest zabawa do białego rana – których nie można zapomnieć. Program bez chwili przerwy i czasu wolnego, ale jak spać w Phnom Penh lub Siem Reap gdzie centra tych miast zyskują drugie życie po zachodzie słońca?

Singapur 05/2019
Ilość osób: 10+
Branża: IT
Atut wyjazdu: “Na bogato”


Wyjazd dla branży IT, firma prowadząca i najlepsi partnerzy. Wyjazd miał być krótki, ale pełen spektakularnych i drogich atrakcji. Wybrany hotel Marina Bay Sands 5* z pokojami i podwyższonym standardzie. Miejski wyścig samochodami sportowymi (z udziałem profesjonalnych kierowców), skuterki vespa z koszami, wybrane restauracje i co wieczór impreza w modnym klubie. Nie zabrakło oczywiście popularnych miejsc i lunchów typu streetfood.

Kambodża 05/2019
Ilość osób: 10+
Branża: Drukarska
Atut wyjazdu: imprezowo i lokalnie


Grupa wielonarodowa, która ogląda Kambodżę oraz jej atrakcje. Ważny element integracyjny i zabawa w wielokulturowym gronie. W dzień klasyczne zabytki kambodżańskich miast, wieczorami szalona zabawa. Dużo lokalnych przejazdów: tuk tuki czy nocna kuszetka oraz lokalnego jedzenia, w tym ekstremalny lokalny streetfood.

Wietnam i Kambodża 04/2019
Ilość osób: 40+
Branża: Elektronarzędzia
Atut wyjazdu: mieszane atrakcje

W programie poznajemy dobrze wybrane lokalizacje,to prawdziwa mieszanka atrakcji. Starówka w Hanoi, spektakularna przyroda Zatoki Ha Long, Świątynie Angkor Wat, śladem Czerwonych Khmerów w Phnom Penh, zielona Delta Mekongu, nowoczesny Sajgon i piękne plaże południowego Wietnamu. Każda z osób znalazła na wyjeździe swoje ulubione miejsce.

Wietnam 03/2019
Ilość osób: 100+
Branża: Farmaceutyczna
Atut wyjazdu: wsparcie

Wsparcie organizacji i obsługi wyjazdu dla dużej grupy. Koncentracja na planningu oraz profesjonalnej polskiej obsłudze dla bardzo dużej grupy.

Tajlandia 01/2019
Ilość osób: 30+
Branża: Transportowa
Atut wyjazdu: Imprezy i aktywności

Wyjazd dla grupy nastawionej na dobrą zabawę był od początku do końca przygotowany pod tym kątem. Specjalnie wybrany hotel z basenem na dachu, zlokalizowany w centralnej części Sukhumvit, aktywne wycieczki w ciągu dnia (quady, paintball, rafting, wodospady, tuk-tuki, street food) i spora ilość czasu na poznanie nocnego życia w Bangkoku. Na koniec pobyt na Phuket w resorcie z pakietem All Inclusive.

Wietnam 10/2018
Ilość osób: 40+
Branża: Ubezpieczeniowa
Atut wyjazdu: Wiejskie klimaty

W ramach programu odwiedziliśmy najważniejsze miejsca na północy Wietnamu, ale największym atutem był bezsprzecznie pobyt na wsi w obiekcie typu Eco, który znajdował się w absolutnie spokojnej wiosce Mai Chau pośród pól ryżowych. Natura, kolibry, pola ryżowe i przepiękne widoki.

Wietnam 02/2018
Ilość osób: 10+
Branża: IT
Atut wyjazdu: lokalny homestay bez komercji

Program podzielony jest na 2 części. Pierwsza z nich to pobyt na lokalnej wsi i eksploracja Delty Mekongu – bez komercji z lokalnymi ludźmi – tak jak się tylko da lokalnie, jedzenie, farming, spanie pod moskitierami na matach. Druga część to luksusowa zabawa we wspaniałym resorcie nad morzem.

Mjanma 02/2018
Ilość osób: 10+
Branża: Papiernicza
Atut wyjazdu: klasyczna i luksusowa

Wycieczka klasyczna, gdzie poznaliśmy Yangoon – dawną stolicę, pełną kontrastów, Bagan – miasto świątyń, Jezioro Inle – z kolorowymi mniejszościami etnicznymi i kulturą rybacką, jakiej trudno szukać w innych miejscach. Na koniec wypoczynek w luksusowym resorcie na majestatycznie pustych plażach Ngpali.

Tajlandia 01/2018
Ilość osób: 10+
Branża: Ubezpieczeniowa
Atut wyjazdu: zabawa


Głównym elementem wyjazdu ma być spontaniczna zabawa i imprezy. Tajlandia idealnie się do tego nadaje. Tętniący życiem Bangkok – to miasto które nie śpi i zabawa trwa non stop. W dzień oczywiście oglądamy spektakularne świątynie i Pałac Królewski – to atrakcje których nie można pominąć, w połowie wyjazdu przejazd na wyspę i pobyt w resorcie z pakietem All Inclusive na wspaniałej plaży i kąpiele w turkusowym morzu.

Kambodża 01/2018
Ilość osób: 40+
Branża: Logistyczna
Atut wyjazdu: Aktywności

W ramach wyjazdu poza regularnymi obiektami zaliczyliśmy rejs łodzią po rzece Tonle Sap, przygodę w dżungli otaczającej Angkor Wat, wizytę na extremalnym targu oferującym street food jak z najlepszych filmów akcji i świetny rejs po Kherskich wyspach na łodzi z nagłośnieniem, imprezą w pianie i szeregiem innych atrakcji.

Mjanma 12/2017
Ilość osób: 20+
Branża: Samochodowa
Atut wyjazdu: lokalne klimaty

Tygodniowy pobyt to zawsze wyzwanie. Lokalne klimaty, ludzie, kuchnia – które w Mjanmie są przebogate i trzeba je poznać. Latamy po kraju samolotami, aby zobaczyć jak najwięcej – każdy dzień zaczyna się wcześnie rano na nowym lotnisku. Na miejscu zaglądamy na lokalne bazary i nosimy tutejsze sarongi: longyie. Sprawdzamy jak smakuje betel i malujemy twarze tanaką. Stajemy się choć na chwilę lokalnymi mieszkańcami. Tradycyjnie koniec programu to luksusowy wypoczynek na plażach Ngpali.

Kambodża i Wietnam 11/2017
Ilość osób: 40+
Branża: Narzędziowa
Atut wyjazdu: główne atrakcje

Polska obsługa profesjonalnego tour lidera to prawdziwy skarb dla grupy. Opowiadamy o kulturze, zwyczajach, ludziach, „zwykłym życiu”, przyrodzie i spektakularnych zabytkach. Polska narracja to duży atut w większych grupach nastawionych na intensywne zwiedzanie. Hitem wyjazdu jest gra miejska na lokalnej wiosce w Delcie Mekongu oraz impreza i pobyt u gospodarzy na wietnamskiej wiosce.

Kambodża 11/2017
Ilość osób: 40+
Branża: Elektronarzędzia
Atut wyjazdu: Projekty CSR

Poza zwiedzeniem pereł historycznych takich jak Angkor Wat absolutnie najważniejszym przeżyciem dla wszystkich uczestników był udział w szeregu aktywności mających na celu udział w projektach wspierających lokalne społeczności, od wizyt w centrach wspierających edukację, po bezpośrednie przekazanie wsparcia sprzętowego i materiałowego w szkołach wiejskich oddalonych od dużych ośrodków miejskich.

Wietnam 10/2017
Ilość osób: 20+
Branża: Samochodowa
Atut wyjazdu: rekreacja

Wyjazd do południowego Wietnamu to dobra okazja na poznawanie kraju z dużą dozą relaksu. W Sajgonie hotel z basenem, Delta Mekongu – pobyt w lodge, gdzie wieczorne pool party to ważny element. Hitem programu jest wyprawa z grupą rekonstrukcji historycznej i stylizowany wyjazd a’la Viet Cong. Na koniec przejazd i relaks na piaszczystych plażach Mui Ne.

Wietnam Północny 10/2017
Ilość osób: 10+
Branża: Ubezpieczeniowa
Atut wyjazdu: Świetny standard i wieczory z muzyką

Dla grupy premium z branży ubezpieczeniowej przygotowaliśmy świetny hotel w absolutnym centrum oraz luksusowy mini-autokar z fotelami klasy biznes. W ciągu dnia odkrywaliśmy skarby historii i kultury Wietnamu, a wieczorami najciekawsze miejsca sceny nocnej. Codziennie bawiliśmy się w innym klubie z muzyką lub występami na żywo rezerwując najlepsze miejsca w lożach!

Wietnam 12/2016
Ilość osób: 20+
Branża: Chemiczna
Atut wyjazdu: wiejskie atrakcje

Podróż po Wietnamie trasą od Hanoi do Sajgonu zakłada dużo wiejskich atrakcji. Uczestniczący w niej “farmerzy” mają możliwość poznać wioski Delty Rzeki Czerwonej – tutaj łapiemy ryby na lokalnej farmie, wioski Delty Rzeki Mekong – tu sadzimy drzewka na plantacji. Próbujemy naprawdę ekstremalnego jedzenia – bo każdy chce poznać lokalne, wiejskie smaki. Odwiedzamy również miejscowe przedstawicielstwo firmy w wietnamskim miasteczku.

Wietnam 12/2016
Ilość osób: 20+
Branża: Papiernicza
Atut wyjazdu: integracja

Ten wyjazd oparty był na integracji uczestników, aby to osiągnąć część wycieczek podzielona była na grupy, które miały przyjacielską rywalizację. Tak zwiedzaliśmy Sajgon na motorach, gotowaliśmy w tunelach Cu Chi i spędzaliśmy czas nad morzem w resorcie.

Wietnam Południowy 05/2016
Ilość osób: 40+
Branża: Górnicza
Atut wyjazdu: integracja

Program częściowy, realizowany w ramach pokazania południa Wietnamu po polsku. Integrujemy się w grupie pracowników kopalni JSW, ścigamy się rikszami po Sajgonie, strzelamy z M16 na strzelnicy w kompleksie Cu Chi, zrywamy kokosy w Ben Tre. A wieczorem biesiady w lokalnych nieturystycznych knajpkach wietnamskich.

Wietnam Południowy 01/2016
Ilość osób: 15+
Branża: Logistyczna
Atut wyjazdu: Lokalne doświadczenia

Po powitaniu i dniu orientacyjnym z elementami współpracy w grupie ropoczęliśmy główną część wyjazdu, czyli eksplorację zupełnie nieturystycznej części Delty Mekongu. Nocleg w rodzinnym domu, tańce i karaoke do świtu spowodowały, że następnego dnia rano z ciężkimi głowami wszyscy ruszyli do realizacji zadań w grze typu Azja Express. To było świetne 6-8 godzin w 3osobowych zespołach pełnych wrażeń, zapachów i smaków których doznaje zwykły mieszkaniec kraju, bez jakiegokolwiek turystycznego elementu. Na koniec grupa wypoczęła na wyspie Phu Quoc.

Wietnam 11/2015
Ilość osób: 40+
Branża: Narzędziowa
Atut wyjazdu: klasyczne zwiedzanie i familijna atmosfera

Zwiedzamy cały Wietnam, ważny jest dobry klimat. Liczne atrakcje i ich zwiedzanie musi być dostosowane do bardzo różnorodnej i stonowanej grupy. Ekstremalnym punktem programu jest wizyta w klasycznej hanojskiej saunie – która niesamowicie integruje grupę. Dodatkową „atrakcją” jest przechodzący tajfun, który powoduje zmianę programu – ale też daje nam możliwość na rejs po Zatoce Ha Long bez tłumów, jako jednej z kilku dżonek – prawie pusta Zatoka Ha Long robi na grupie niesamowite wrażenie.

Wietnam i Kambodża 11/2014
Ilość osób: 30+
Branża: budowlana
Atut wyjazdu: elementy religijne

Wyjazd grupy z firmy budowlanej miał ważny cel. Mieliśmy w programie akcentować elementy religijne. Był to zarówno Buddyzm w jego różnych odmianach i specyfice zarówno Wietnamu jak i Kambodży, ale również religijne obiekty chrześcijańskie, ze szczególną uwagą na obiekty katolickie. Tutaj specjalnie dla grupy zorganizowaliśmy msze w kościołach Sajgonu i Siem Reap. Ważnym elementem był CSR i pomoc lokalnym mieszkańcom, poza zaplanowanymi działaniami zorganizowaliśmy również spontaniczne wsparcie dla instytucji i osób indywidualnych.

Laos 11/2012
Ilość osób: 30+
Branża: samochodowa
Atut wyjazdu: zabawa w lokalnym stylu

Pierwszy wyjazd incentive do Laosu. Wyjazd z bazą w Luang Prabang – starej stolicy Laosu, które to oczywiście miasto wpisane jest na listę UNESCO, spektakularna wyprawa na górę Phousi, rejs długimi łodziami po Mekongu, wizyty w lokalnych wioskach, kąpiele w wodospadach, a wieczorami laotańskie dyskoteki (tak, tak!). Ciekawostką programu był pobyt w sanktuarium słoni i kurs Mahout zakończony egzaminem.

Wietnam i Kambodża 04/2012
Ilość osób: 10+
Branża: Spożywcza
Atut wyjazdu: kulinaria

Klasyczny program, gdzie ogląda się zabytki oraz atrakcje Wietnamu i Kambodży, wzbogacony o elementy kulinarne. Dla branży związanej z egzotyczną kuchnią wyjazd był zdecydowanie nastawiony na kuchnię. W każdym miejscu obowiązkowo jedliśmy jak najbardziej lokalnie. Kluczowym elementem wyjazdu była mieszanka: codziennie elegancka restauracja (kuchnia często w opcji fusion) oraz streetfood. Każdy element programu musiał być powiązany z lokalną potrawą lub przysmakiem. Lekcje gotowania w Wietnamie i Kambodży, lekcje smażenia insektów, parzenia wietnamskiej kawy to tylko niektóre smaczki tego wyjazdu.

Wietnam Północny 11/2011
Ilość osób: 30+
Branża: Samochodowa
Atut wyjazdu: pierwszy wyjazd incentive

Pierwszy wyjazd incentive w ramach naszego biura. Pionierskie przedstawienie Wietnamu Północnego – przyroda Ha Long, zabytki Hanoi - i te starożytne, i te bardziej współczesne. Duża część to zabawa w, bardzo wtedy mrocznym i nieprzystępnym, Hanoi. Ale jaki to problem dla kogoś kto mieszka i zna Hanoi? Atrakcją wyjazdu była godzina policyjna i zabawa w nie do końca legalnie działających pubach hanojskiej starówki.

Poprzedni
Następny

co nowego oferujemy?

To jedno z najczęstszych pytań jakie dostajemy i czasami także spore wyzwanie, po otrzymaniu wytycznych od klienta. Coraz większa gama klientów wymaga poza wygodą i wysokim standardem także unikatowych wrażeń, które często są znacznie lepiej zapamiętywane, niż kolejny luksusowy hotel, w którym miało się okazję pomieszkać. W tym zakresie zawsze mamy pełną pulę pomysłów, które zaczynają się od prostych i łatwych zadań znanych z realizacji programów team building, przez projekty odpowiedzialności społecznej biznesu (np. wsparcie lokalnych szkół), po udział w dużych wydarzeniach lokalnych społeczności (uroczystości, święta). Mamy także w ofercie wachlarz bardziej przygodowych wersji wyjazdów z aktywnościami fizycznymi czy wręcz elementami ekspedycji, które wymagają od uczestników odpowiedniego przygotowania. Każdy program jest przez nas oczywiście przygotowany indywidualnie dla każdego z klientów.

Bezpieczeństwo

Polviet Travel działa na rynku od blisko 10 lat mając bardzo długą listę udanych realizacji. Bezpieczeństwo uczestników jest zawsze naszym priorytetem dlatego zdarza się, że proponunjemy klientom zamianę ich pomysłów na bardziej dostosowane do lokalnych realiów. Zawsze korzystamy z w pełni sprawdzonych i licencjonowanych operatorów atrakcji i przewoźników. W każdym miejscu naszego regionu mamy także asystę licencjonowanych przewodników, którzy dbają o pełne bezpieczeństwo grupy.

Świetnie!
Czy możecie mi pomóc z moim projektem?

Oczywiście!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami Incentive.

 

Jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy program, ze sprawną logistyką (to bardzo ważny aspekt w regionie!), atrakcjami i z jakością dopasowaną do oczekiwań i budżetu klienta.

 

Sprawdź nas!