O nas

O nas kilka słów…

Polviet Travel to pasja do podróży i miłość do Azji

Kto tworzy Polviet Travel?

Naszą domeną jest: „W Azji wiele rozumie się od razu, a resztę trzeba przeżyć”. Przyjeżdżając do nas stajesz się naszym Gościem, nie klientem. Dzielimy się z Tobą tym, co sami tu przeżyliśmy! Każdy z Was jest inny, dlatego wyjazdy dopasowujemy do Was. Przewodnicy Polviet Travel zawsze dbają o to, aby wyjazdy były nie tylko udaną wycieczką, ale wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem, zupełnie innym niż wszystkie. Żyjemy w Azji, bo to kochamy – dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby pokazać ją Wam z najciekawszej strony. Od współpracy z lokalnymi społecznościami, przez bieżącą aktualizację tras, najlepszych przewodników, aż po niezawodny transport – z nami Twój wyjazd będzie niesamowitą przygodą.

Niezależnie czy przyjeżdżacie w małej, czy dużej grupie, z dziećmi lub bez – z nami będziecie mogli zaplanować i zrealizować swoje wymarzone wakacje w dogodnej formie i czasie. Współpracując z Wami, za każdym razem dostosowujemy wycieczkę do planowanego budżetu. Dzięki znajomości rynku mamy możliwość oferowania konkurencyjnych cen względem dużych biur podróży i portali internetowych.
Specjalizujemy się w oferowaniu Wam tego co najlepsze w Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Laosie, Mjanmie, Singapurze czy w Malezji. Nasze biuro jest jedynym polsko-wietnamskim biurem podróży oferującym indywidualne podejście do planowanej podróży, a każdego turystę postrzegamy jako przyjaciela, a nie jako klienta.

Co oferujemy?

Przejażdżki jeepami, motorkami, rikszą, łodzią czy też dżonką to trzeba spróbować będąc w Azji! Zapraszamy do poznania i spróbowania niesamowitej i bardzo różnorodnej kuchni o tysiącu smaków (od słonych wariacji Delty Rzeki Czerwonej, przez pikantny Laos, Kambodżę o odcieniu curry, aż po słodko-kwaśny Sajgon).

Mocną stroną Biura Podróży Polviet Travel są pracujący z nami ludzie. Nasza drużyna konsultantów i tour liderów składa się wyłącznie z polskich Wietnamczyków i Polaków mieszkających w Wietnamie. Każdy z nas posiada prawdziwą, nie przewodnikową wiedzę i bogate doświadczenia osobiste. Oferujemy Wam nie tylko wycieczki i wspaniałe atrakcje turystyczne, ale również bezpośredni kontakt z polskim Tour Leaderem, a co za tym idzie „informacje z pierwszej ręki”, ciekawostki, praktyczne porady i polską perspektywę w Indochinach. Nasz tour lider doradzi co wybrać z oferowanych przez nas pakietów wakacyjnych lub pomoże wykreować indywidualny plan zwiedzania. Osoby nie znające języka angielskiego mają zawsze możliwość skorzystania z bezpośredniej opieki polskiego rezydenta podczas pobytu.

Działamy Fair Play!

Jesteśmy biurem fair play wobec ludzi i zwierząt. Fair play to nasza postawa wobec gości, kontrahentów, pracowników i współpracowników. Jako biuro mamy taką zasadę wobec siebie i zakładamy, że każdy ma taką wobec Nas.
Oferujemy etyczne propozycje, biorąc pod uwagę odmienność ludzi i kultur. Nie oferujemy w naszych programach atrakcji uderzających w godność ludzi i zwierząt. Z nami na pewno nie odbędziecie wycieczki do sierocińca, ale na pewno powiemy Wam gdzie można wesprzeć dzieci ulicy w przemyślany sposób!
Z nami na pewno nie przejedziecie się na słoniu w centrum miasta, ale chętnie pojedziemy z Wami do sanktuarium aby pokąpać się wspólnie z tymi wielkimi ssakami. W trakcie wyjazdów pokazujemy kraj taki jaki jest – nie unikamy trudnych tematów, ani nie epatujemy biedą i problemami społecznymi. Nie popieramy żebrania i dawania pieniędzy dzieciom.

Oferujemy zawsze najlepszą i finalną cenę. Nie stosujemy trików typu „last minute”, „rabat”, „oferta specjalna”, itp. Wyceny zawsze są czytelne i nie zawierają ukrytych kosztów. Nie zaokrąglamy cen. Nie robimy wycen punktowych (choć mamy dużo ofert na krótkie i ciekawe wycieczki), nasze oferty wyjazdów są całościowe i zawierają ceny w walucie USD (choć płatność może być w PLN lub EUR). Zmiana ceny oznacza zawsze zmianę programu wyjazdu. Pojawiające się promocje to realne i pełne jakościowo usługi. W każdej ofercie zachowujemy balans pomiędzy atrakcyjną ceną dla Was, a uczciwymi warunkami dla naszych dostawców i kontrahentów. Brzmi wzniośle, a my mówimy po prostu: można.
Opłacamy całość wyjazdu z góry, nie stosujemy voucherów ani płatności odroczonych. Zachowujemy standardy zgodne ze specyfikacją ofert i skupiamy się na realizacji programu i szczegółach. Po prostu Fair Play.

Chętnie się dzielimy

Biuro podróży to zawsze dużo przemieszczania się, a wtedy oglądamy wspaniałe miejsca, poznajemy niesamowitych ludzi i napawamy się urodą świata. Nie zawsze jednak wszystko jest tak kolorowe jak byśmy chcieli, w naszych podróżach pojawia się również sprawy trudne i przykre. Nie odwracamy się od tego, ale zgodnie z naszymi możliwościami dokładamy regularnie kilka cegiełek do budowania lepszego, sprawiedliwszego i piękniejszego świata. Decyzje o wsparciu podejmujemy bardzo długo i rozsądnie, tak aby środki były jak najlepiej spożytkowane.

Przekonaj się, że warto

Dlaczego warto jechać z nami

ELASTYCZNOŚĆ

Nasze programy zawsze dopasowujemy do wymagań klienta. Jesteśmy w stanie przygotować wyjazd dla rodziny jak i dla dużej grupy firmowej. Gwarantujemy, że dobrane atrakcje będą satysfakcjonujące. Lubimy zapytania trudne i nietypowe, a przedział wiekowy naszych gości ma już prawie 100 lat. Zachowujemy oczekiwany balans pomiędzy przygodą, zwiedzaniem i wypoczynkiem.

PROFESJONALIZM

Mieszkamy i stale podróżujemy po naszym regionie. Wietnam, Laos, Singapur, Kambodża, Tajlandia, Singapur, Mjanma czy Malezja to nasza część świata, którą znamy najlepiej. Jesteśmy na bieżąco
z turystycznymi nowościami, mówimy w lokalnych językach i na co dzień poznajemy kulturę Azji. Indywidualnie i firmowo szkolimy się i podnosimy nasze kwalifikacje.

BEZPIECZEŃSTWO

Oferowane miejsca znamy osobiście, a nowe z pasją sprawdzamy pod każdym kątem. Jesteśmy bezcennym sojusznikiem w Waszym wyjeździe oferując bezpośrednie wsparcie doświadczonych pilotów oraz kontakt z nami na każdym etapie podróży. Zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie niezależnie czy jest to pobyt na plaży, nocna eksploracja metropolii, lekcje gotowania czy trekking po dżungli.

WIARYGODNOŚĆ

Działamy w oparciu o przepisy prawne, jesteśmy legalnym tour operatorem z licencja międzynarodową: ASEAN: 79-705/2016/TCDL-GP LHQT, Należymy do stowarzyszeniach branżowych: Wietnamskiej Izby Turystyki (VN 1234). Na bieżąco utrzymujemy kontakty z polskimi placówkami dyplomatycznymi w regionie. Regularnie pojawiamy się w Polsce na imprezach branżowych i współpracujemy z licznymi biurami podróży oraz mediami w Polsce.

Poznaj

Zespół polviet Travel

Jesteśmy grupą ludzi z pasją do Azji i chcemy się nią dzielić. Zapraszamy do kontaktu!