Opinie

Kończy się kolejny nasz pobyt w Wietnamie - chyba już szósty - i jak zawsze fantastycznie zorganizowany przez Maćka Ryczko, szefa Polviet Travel. Zaczęło się kilka lat temu od klasycznej trasy Hanoi - Ha Long - Hue - Hoi An - Sajgon. W kolejnych latach zwiedzaliśmy perełki, które leżały poza utartym trasami oferowanymi standardowo przez inne biura podróży. Maciek za każdym razem dostosowywał program do naszej filozofii podróżowania - mniej miejsc na trasie znaczy lepiej i dokładniej. Efekt był taki, że chcieliśmy ponownie przyjechać, aby poznać nowe miejsca. Podróżą życia była perfekcyjnie przygotowana trasa Laos + Birma z fantastycznym festiwalem świateł w Luang Prabang. Bardzo polecam to wydarzenie. Singapur i Malezja - to było wyzwanie bo byliśmy z wnuczkami. Jedno jest pewne - wszelkie podróże w rejon Azji Południowo- Wschodniej będziemy planować z Polviet Travel. Maćku - bardzo dziękujemy i koniecznie pozdrów teściów w Delcie Mekongu. Już myślimy o kolejnej trasie.

Krystyna, Warszawa

Kambodża grudzień 2022. Para. Był to już nasz drugi wyjazd zorganizowany przez Polviet. Po raz kolejny organizacja była perfekcyjna. Od propozycji programu, przez uzgodnienie szczegółów po realizację w Kambodży współpraca z Panem Maciejem układa się bardzo dobrze. W trakcie pobytu w Kambodży udało się zobaczyć wiele miejsc zarówno tych z listy UNESCO ale także takich dzięki, którym mogliśmy zobaczyć życie ludzi z dala od turystycznych atrakcji i poznać ich zwyczaje.  Szczerze polecamy firmę Polviet Travel. My na pewno przy organizacji kolejnego wyjazdu do Azji skorzystamy z usług Polvietu.

Arek, Katowice

Mariusz! Jeszcze raz chcieliśmy Ci serdecznie podziękować za piękny dzień spędzony razem! 🤩 najpiękniejsze urodziny w życiu! 🎂Zorganizowanie i zagospodarowanie nam czasu w Wietnamie na tyle na ile było to możliwe 😊 Za pokazanie garstki Wietnamu, który jest niesamowicie interesujący i zachęcający do dalszego podróżowania. 😍

Aleksandra, Gliwice

Właśnie dotarliśmy do hotelu, dziękujemy za super spędzone dwa intensywne dni! Na pewno zapamiętamy je na zawsze☺️ dzięki za fotorelacje, pozdrawiamy 🙋‍♀️

Joanna, Poznań

Fantastyczne biuro z niesamowitymi ludźmi! Profesjonalizm i nieoceniona pomoc p. Maćka z wizą do Wietnamu w sytuacji kryzysowej, kiedy inni rozłożyli ręce, sprawiła, że wiem, że można zaufać w 100% w każdej kwestii. Od kiedy miałam styczność z biurem, polecam je innym i relacja z podróży zawsze jest podobna: Polviet Travel sprawia, że wakacje dopasowane są do naszych potrzeb, zindywidualizowane. Tu nie ma rzeczy niemożliwych. Dziękuję za Wasz profesjonalizm!!!

Patrycja, Wrocław

Bardzo dziękujemy za wspaniale zorganizowany pobyt w Wietnamie - wszystko nam się podobało - proszę przesłać mój mail do Pana Macieja, szef powinien wiedzieć, że klienci wyjechali zachwyceni. Na pewno wrócimy! Hotel Salinda do polecenia, światowe premium, naprawdę! Jeszcze raz dziękujemy, Pozdrowienia,

Natalia, Warszawa

Bardzo mocno dziękujemy za ogromną pomoc w zorganizowaniu nam wycieczki. Wszędzie było super i dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy bardzo zadowoleni, Wietnam zrobił na nas duże i pozytywne wrażenie także stolica Kambodży i Angkor Wat. Poza tym bardzo miło było nam się poznać i powiem szczerze, że na to liczyłem. Jeszcze raz dziękujemy i Pozdrawiam serdecznie Rajmund

Rajmund, Ostrów Wielkopolski

Szanowni Państwo, chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wspaniałą obsługę naszej grupy podczas pobytu w Wietnamie.

Krzysztof, Orkiestra Nadarzyn

Chciałem podziękować za zorganizowanie wycieczek po Wietnamie, było super i świetnie się bawiliśmy. Wielkie ukłony dla Krzysztofa za jego wiedzę i profesjonalizm, dla Mateusza za otwartość na nowe znajomosci i nie tylko😀 Teraz powoli dochodzimy do siebie po zmianie czasu i temperatury.

Waldemar, Polska

Wycieczka do Wietnamu i Kambodży w dniach 18.03 - 03.04.2013 zorganizowana przez Macieja Ryczko (firma Polviet Travel z Sajgonu) była najlepszą i najciekawszą w całym naszym życiu. Każdego dnia czekało na nas wiele wspaniałych miejsc oraz niespodzianek (np. przejażdżki różnorakimi środkami lokomocji, posiłki w lokalnych restauracjach, pobyt z noclegiem na wietnamskiej wsi i wiele innych). Dziękujemy Ci Maćku oraz całej naszej grupie Przyjaciół, za te piękne dni, które razem spędziliśmy.

Ewa i Wojciech, Tarnobrzeg

Wycieczka do Delty Mekongu była super dzięki za zorganizowanie.

Maciej, kapitan PLL LOT, Warszawa

...obydwoje z Robertem chcieliśmy Panu podziękować za zorganizowanie tego wyjazdu, a organizacyjnie lepiej być nie mogło. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze raz wybrał w tamte strony...

Anna i Robert, Jasło

Razem z mężem chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za wspaniałą organizację naszej 2-tygodniowej wycieczki po Wietnamie i opiekę podczas naszego całego pobytu. Przede wszystkim doceniamy bardzo sprawną komunikację zarówno na etapie organizowania wycieczki, jak i w trakcie jej trwania, elastyczność i dobre zrozumienie naszych potrzeb. Bardzo podobały nam się rekomendowane przez Pana hotele, zorganizowane wycieczki były ciekawe, a dzięki przewodnikom udało nam się o wiele lepiej poznać kraj. Dziękujemy również za poświęcony nam czas w Sajgonie no i wspaniałą ucztę kulinarną, jaką zafundował nam Pan w pierwszy wieczór.

Anna i Stefan, Warszawa

Serdecznie dziękuję za wspaniale zorganizowaną wycieczkę do Hanoi i Ha Long. Opieka polskiego przewodnika Mateusza i jego znajomości realiów wietnamskich była super i długo pozostanie w mojej pamięci.

Elżbieta, Warszawa

Maciej, thanks for the arrangement of the trip to Vietnam. It was well planned, arranged and executed from your side and the proposed tours were great. The only thing - that you cannot influence - is, that the normal tourist seems to be a target for scams in Vietnam. But this is a phenomenon all around the world. Take this recommendation for your promotion.

Marcus, Heiligenhaus - Germany

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę po Wietnamie i Kambodży zorganizowaną przez Twoje biuro. Wielkie brawa za profesjonalizm w organizacji jak i ponad standardowe usługi biura, dzięki którym mieliśmy okazję poznał wspaniałe miejsca jak uroki tych krajów od podstaw. Szczególnie mile będziemy wspominał wizytę u rodziców Twojej żony na wsi, wspaniałą atmosferę i przyjęcie - specjalne pozdrowienia i podziękowania dla Twoich Teściów. Perfekcyjna obsługa oraz wspaniała atmosfera sprawiły, że przez cały okres wycieczki czuliśmy się gośćmi, a nie petentami biura. Z czystym sumieniem będziemy polecał Twoje biuro wszystkim naszym przyjaciołom i znajomym.

Elżbieta i Leszek, Stalowa Wola

Poprosiłem firmę Polviet o organizację indywidualnej wycieczki Hanoi - Sapa - Halong Bay dla naszej rodziny, czyli żony Wioletty oraz dwójki synów w wieku, odpowiednio 2 lata i 3,5 roku. Organizacja obejmowała transport, bilety, noclegi oraz przewodnika. Firma wywiązała się bardzo dobrze z powierzonego zadania. Obsługujące nas osoby jak: kierowca, przewodnik byli bardzo elastyczni. Dostosowywały program do naszych możliwości i kondycji maluchów. Hotele czyste, statek w zatoce Halong z bardzo dobrym jedzeniem i miłą obsługą. Zdecydowanie polecam firmę pana Maćka i jednocześnie dziękuję za organizację pobytu na północy Wietnamu.

Tomek, Sajgon

Egzotyka to nie tylko plaża i palma. To także specyficzny ustrój polityczny, charakterystyczna dla danego miejsca przyroda, specyficzny styl życia mieszkańców, ich wierzenia. To kuchnia i klimat, to sztuka i charakterystyczne zachowania. To wiele czynników, które można zauważyć lub nie. Zależy kto patrzy , kiedy i czy rozumie co widzi..... Organizacja wakacji przez biuro w Sajgonie - POLVIET - jest żywym przykładem, że można przeżyć ciekawie, spokojnie, wygodnie, tanio przyjemne fajne wakacje. Biuro uwzględnia uwagi podróżnika i jego marzenia. A to bardzo dużo. Zainteresujcie się tą wersją spędzania egzotycznie czasu ... Polecam bez uwag !!!

Jacek, Łomża

Jeśli ciekawi cię Wietnam "od podszewki" czy kłopot sprawia załatwienie biletów przez internet wtedy szukaj wsparcia u ekipy z Polviet Travel. Nie jest łatwo dla międzynarodowej grupy 12 osób zorganizować ciekawą, trzytygodniową wyprawę po Wietnamie, znalezienie niedrogich hoteli na dobrym poziomie czy takie synchronizowanie transportu aby grupa jechała razem i o optymalnej porze , ale dla ludzi z PT nie ma rzeczy niemożliwych. Przeżyliśmy wspaniałe chwile , odkrywając uroki wietnamskiej wsi i codziennego życia w Delcie Mekongu , biesiadując z mieszkańcami ( ukłony dla Teścia ! ) , za co wielkie dzięki.

Marek, Leszno

Firma INTER-PARTS w dniach 15-21.10.2011 zorganizowała wyjazd promocyjny dla swoich kontrahentów do Wietnamu. Była to nagroda w promocji sprzedażowej marki BOSCH dla dziesięciu najlepszych klientów. Organizacje wyjazdu na miejscu w Wietnamie powierzyliśmy firmie POLVIET. Firma POLVIET zarządzana przez Pana Macieja Ryczko wywiązała się z całości zadania celująco. Od momentu pierwszego zapytania ofertowego poprzez formalności wizowe aż do zakończenia całego wyjazdu byliśmy obsłużeni w sposób nader profesjonalny.
Bardzo dobry dobór hoteli, restauracji, atrakcji do zwiedzania oraz doskonała znajomość kultury wietnamskiej przez osobę Pana Macieja Ryczko, który to osobiście towarzyszył naszej dwunastoosobowej grupie, spowodował doskonały nastrój wszystkich uczestników. Fantastycznym dodatkiem była możliwość odwiedzenia miejsc, które nie figurują na listach biur podróży: wioska wężowa, czy kawiarnia na dachu starej kamienicy na długo zostaną w pamięci wszystkich. Z ogromna radością jeszcze raz serdecznie dziękuje za wspaniały czas w Wietnamie oraz oczywiście gorąco polecam współprace z firmą POLVIET.

Przemek, Stawiguda

Rozwiń całą opinię

Od wielu lat działam na rynku międzynarodowym, gdzie doświadczenie nauczyło że kontakt z przedstawicielami polonii kończył się dalekim rozczarowaniem. Współpracując od roku z Polviet.com i Polviet Travel na gruncie biznesowym i prywatnym: zamówienia, badania rynku, wizy jak i w zakresie usług turystycznych: wycieczki rezerwacja hoteli, i muszę uznałże znalazł się wyjątek od reguły. Menagerowi Polvietu p. Maciejowi, udało się znaleźł sposób na połączenie wietnamskiej – azjatyckiej rzeczywistości z profesjonalizmem oczekiwanym przez zachodniego kontrahenta. Po przyjeździe do Wietnamu nie towarzyszy uczucie, że korzystając z usług tej firmy zapłaciło się frycowe – bo taniej nie będzie. Porównywalnie trudniej – tak, ale taniej i łatwiej – nie, dlatego mogę chociaż nie mam tego w zwyczaju będę rekomendował usługi firm z grupy Polviet.

Z wyrazami uznania.
Lech – inwestor, przedsiębiorca

Rozwiń całą opinię

Szanowny Panie Macieju !
Od kilku już dni jesteśmy w domu, lecz nie było czasu, abym skreślić kilka zdań po wspaniałym pobycie w Wietnamie. Pańskie biuro POLVIET przygotowało naszą podroż profesjonalnie i solidnie począwszy od odebrania nas na lotnisku Hanoi przez przygotowanych i odpowiedzialnych ludzi z Panem Mateuszem na czele. Transfer do hotelu oraz rezerwacja dobrego pokoju pozwoliło nam niezwłocznie odpocząć po długim locie. Ciekawy program wycieczek po Hanoi i na Zatokę Ha long, który Pan przygotował, dał nam okazję do niezwykłych wrażeń i zachwytu pięknem odwiedzanych miejsc. Znowu zadziwiła nas precyzyjna organizacja i solidność Pańskich współpracowników. Wszystko było przygotowane punktualnie i rzetelnie. Przelot liniami VIETNAM AIRLINES do Nha Trang jak również transfery na, i z lotniska to popis punktualności i solidności Biura Turystycznego POLVIET. Luksusowy i nowoczesny resort MIA, który Pan wybrał dla nas, wywarł duże wrażenie poziomem warunków i obsługi. Piękna plaża, świetna restauracja, malowniczy basen i, przede wszystkim, cisza pozwoliły nam komfortowo wypocząć a ceny, które Pana biuro wynegocjowało, okazały się bezboleśnie akceptowalne. Atrakcją niepowtarzalną jest wycieczka z Nha Trang na wyspę Vinpearl najdłuższą kolejką gondolową w tej części świata. Całodzienny pobyt obejmuje dziesiątki atrakcyjnych imprez. Punktualny wyjazd na lotnisko i odlot do Ho Chi Minh, to kolejny dowód na staranności Pańskiego Biura POLVIET. W Sajgonie oczekujący pracownik, miał tabliczkę z naszym nazwiskiem i zawiózł nas do zarezerwowanego hotelu. Poczucie spokoju towarzyszyło nam we wszystkich wycieczkach i imprezach po tak solidnym ich przygotowaniu. Wreszcie spotkanie z Panem , na Pana zaproszenie, w ogrodowej restauracji z zaskakującym sposobem grillowania- ten Pański gest był dla nas ostatecznym dowodem w jak solidny i elegancki sposób traktuje Pan nas jako swoich klientów i podopiecznych. Nie mogłem się powstrzymać, abym nie opisał naszej podroży, która stała się niezapomniana dzięki Pańskiej profesjonalnej, ale i pełnej życzliwości, opiece. Jesteśmy, wraz z moja małżonką, zachwyceni podróżą do Wietnamu, którą Pan przygotował z niezwykłą starannością i profesjonalizmem a dodatkowo z życzliwością wykraczającą poza formalną grzeczność!
Serdecznie dziękujemy Panu i Pańskim współpracownikom i pozdrawiamy znad Wisły !!!

Iwona i Leszek, Warszawa

Rozwiń całą opinię

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy w tej krótkiej pisemnej formie bardzo podziękował firmie Polviet a w szczególności Krzysztofowi Michałowskiemu za doskonałą organizację naszego pobytu w Wietnamie na przełomie kwietnia i maja tego roku. Nasz pobyt w Wietnamie z konieczności musiał się ograniczył do 14 dni, więc głównym przyświecającym nam zamysłem było zaplanowanie bardzo bogatego programu wycieczki. Wiedzieliśmy, że chcemy rozpoczął w Hanoi i zakończył w Sajgonie. Polecono nam Polviet i w bardzo krótkim czasie udało nam się wspólnie skonstruować program, który pozwalał nam przejechał Wietnam z północy na południe, zwiedził wiele interesujących miejsc, miast, obiektów. Wymagało to dużej ilości transferów, praktycznie codziennie nocowaliśmy w innym miejscu a jednocześnie zorganizowane dla nas prywatne wycieczki wymagały kontaktu z różnymi przewodnikami, w różnym czasie i różnych miejscach. I tutaj Polviet, a w szczególności Krzysztof Michałowski spisali się perfekcyjnie – wszystko zadziałało, nie mieliśmy żadnych opóźnień, przewodnicy byli kompetentni, życzliwi i pomocni. Wybrane dla nas hotele miały bardzo przyzwoity standard, świetną lokalizację i uprzejmą, kompetentną obsługę. Dodatkowo przez całą wycieczkę mieliśmy okazję odczuł stałe zainteresowanie Pana Krzysztofa – często dzwonił na przekazany nam miejscowy telefon, w kluczowych momentach dopilnowywał transferów i organizacji spotkań z miejscowymi przewodnikami. Również mogliśmy na niego liczył kiedy sami doświadczyliśmy kłopotów – jego rady telefoniczne i pomoc jako tłumacza okazały się bardzo pomocne i pozwoliły wybrnął z opresji. Bardzo miło wspominamy również kolację na którą zostaliśmy w imieniu Polvietu zaproszeni przez Pana Krzysztofa – bardzo interesująca rozmowa z nim i jego uroczą małżonką pozwoliła nam lepiej zrozumieć Wietnam, jego specyfikę i mieszkańców. Powyższe doświadczenia skłaniają nas do bardzo poważnych rozważań o przyszłej podróży do Laosu i Kambodży, ponieważ już wiemy, że możemy oddać z pełnym zaufaniem nasze losy w ręce załogi Polvietu i możemy wtedy liczyć na profesjonalną i w pełni uwzględniającą nasze potrzeby organizację wycieczki. Z prawdziwym przekonaniem i pełną odpowiedzialności będziemy polecać Polviet osobom pragnącym zwiedzał Indochiny.

Jeszcze raz dziękując pozdrawiam w imieniu swoim i pozostałych uczestników naszej wycieczki.

Maria i Mariusz , Szanghaj

Rozwiń całą opinię