Gdzie młodzież wietnamska lubi podróżować?

Lato jest czasem na wakacje i odpoczynek, jest to okazja na odkrywanie świata i nowych miejsc. Ponieważ podróże za granice są zbyt kosztowne dla młodzieży, większość młodzieży wietnamskiej wybiera opcje podróżowania w kraju z przyjaciółmi. Wietnam jest pełen pięknych miejsc, które czekają na ich odkrycie! Oto najczęściej wybierane przez tutejszą młodzież miejsca turystyczne:

1. Wyspa Nam Du

image001

Wyspa należąca do prowincji Kien Giang w południowej części kraju, jest to miejsce tropikalne i pełne słońca przez cały rok. Nam Du jest jedną z najpiękniejszych wysp w Kien Giang, mniej znana niż Phu Quoc, ale coraz częściej wybierana przez młodzież dzięki pięknym plażą z białym piaskiem i uroczymi krajobrazami.

2. Coco beach Camp

image002

Nowe miejsce dla młodzieży gdzie mogą sobie zrobić przepiękne zdjęcia. Coco beach Camp jest wymarzonym miejscem dla młodzieży na kamping i zabawę. Zamiast drogich i luksusowych hoteli są tu tylko proste drewniane domki, ale z komfortowym wyposażeniem. Na pewno nie będzie, na co narzekać, gdy ma się okazje mieszkać w fajnym drewnianym domku znajdującym się na plaży. Coco beach znajduje się około 160 km od Sajgonu, jeśli będziecie mieli okazje być w Sajgonie to, czemu nie dodać to programu wycieczki tego uroczego miejsca?

3. Da Nang

image004

Jedno z najbardziej znanych miejsc turystycznych w Wietnamie, pomimo swojej powszechności to Da Nang nadal jest jednym z wymarzonych miejsc turystycznych dla młodzieży. Te piękne miasto położone w środkowym Wietnamie ma swój własny urok, który nadal przyciąga turystów. Znane z wielu atrakcji turystycznych jak Ba Na Hills, mostu Smoka…to Da Nang jest miejscem z pysznymi specjalnościami kulinarnymi, co na pewno należy spróbować, choć raz.

4. Hoi An

image006

Jeśli zwiedzacie Da Nang to na pewno nie możecie odpuścić sobie starego Hoi An. Znanego z pięknych lampionów, które nocą oświetlają miasteczko. Jest to małe i spokojne miasto, które przyciąga wielką ilość turystów ciekawych małych, tradycyjnych domków oraz starych uliczek przeznaczonych tylko dla rowerów i pieszych.

5. Con Dao

image009

Idealne miejsce dla miłośników pięknych plaż i natury. Jeśli jesteś zmęczony hałasem wielkich miast, masz dość zatłoczonych ulic to wyspa Con Dao zdecydowanie jest miejscem, które musisz zwiedzić. Wyspa leży w południowym Wietnamie, znana jest z czystych plaż z białym piaskiem. Można tu zwiedzić wiele zabytków takich jak więzienie Con Do z czasów wojny i wiele innych atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

one × two =