Vietnam Deluxe - Kambodża

To wycieczki po Kambodży z anglojęzycznym przewodnikiem dla najbardziej wymagających!

Wycieczki po Kambodży z Vietnam Deluxe

 

Postanowiliśmy przedstawić Ci szerszą ofertę wycieczek po Kambodży, by jak najlepiej dopasować je do Twoich oczekiwań. Plany, które znajdziesz poniżej realizowane są przez lokalne firmy, z którymi współpracujemy. Przewodnicy mówią w języku angielskim, dlatego pamiętaj, aby zapytać nas o cenę i możliwość realizacji wybranej wycieczki w języku polskim. Wycieczki startują już przy 2 osobach w grupie!

 

 

 

Poniższe plany powinny zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających Gości – odpowiadają na Wasze najczęstsze pytania dotyczące zwiedzania poszczególnych części pięknego i tajemniczego Wietnamu.

 

Esencja Hanoi

Hanoi (8h)

Odbierzemy Cię z hotelu około godziny 8:00 i po krótkiej przejażdżce będziemy przy pierwszym punkcie wycieczki, Pagodzie Tran Quoc, jednej z najstarszych pagód w Hanoi, gdzie znajduje się klasztor zamieszkiwany przez buddyjskich mnichów i jest on położony na tafli Jeziora Zachodniego. Następnie odwiedzimy Mauzoleum Ho Chi Minha, ostateczne miejsce spoczynku prezydenta Demokratycznej Republiki Wietnamu, jak również dom na balach, w którym mieszkał od 1958 do 1969 roku. Udamy się do jednego z symboli Hanoi, Pagody na Jednej Nodze i odwiedzimy muzeum etnologiczne. Zrobimy sobie przerwę na obiad w lokalnej restauracji, gdzie będziemy mogli się zregenerować i odpocząć. Po obiedzie wybierzemy się do Świątyni Literatury, najpopularniejszej świątyni w Hanoi, która wcześniej była pierwszym wietnamskim uniwersytetem. Na koniec pojedziemy do legendarnego jeziora Hoan Kiem, gdzie znajduje się świątynia Ngoc Son, jak i również urokliwa wietnamsko-francuska architektura, po czym wrócimy do hotelu ok. 16.00.

W cenie: wszystkie opłaty wstępu, opieka anglojęzycznego przewodnika, lunch, transport


Cena nie zawiera: napojów, wydatków osobistych i dodatkowych posiłków/usług nie wymienionych w programie