Jestem absolwentem geografii na Uniwersytecie Jagiellońskim i licencjonowanym pilotem wycieczek. Przed wyjazdem do Azji w 2014 roku podróżowałem głównie po Europie realizując górsko-wspinaczkową pasję. W Sajgonie już się nie wspinam ale nadal lubię wszelkie aktywności sportowe w wolnym czasie.

Moje zainteresowania podróżnicze to głównie przyroda i aktywny wypoczynek, ale nie mniej interesujące są dla mnie gęstwiny ogromnych miast Azji Południowo-Wschodniej. Jestem także miłośnikiem dobrej kawy i gier planszowych. 🙂

Serdecznie zapraszam do Indochin każdego, aby odkrywać piękne krajobrazy tego regionu, zwiedzać z nami miejsca poza utartymi szlakami turystycznymi i przeżyć niezapomniane przygody. Wizyta tutaj to znakomita okazja do doświadczenia czegoś nowego, kontaktu z zupełnie inną kulturą, posmakowania przepysznej kuchni czy przeżycia czegoś zupełnie nowego.

Dla mnie najlepiej zapamiętywane są wizyty w miejscach gdzie na co dzień nie docierają turyści. Podróżą którą będę długo pamiętał był na pewno przejazd przez Laos na motorze, od awarii sprzętu czy gubienie się w dżungli, aż po ofertę kupna całej gałęzi bananów za kilkadziesiąt groszy, gdzie pewna Pani nie mogła zrozumieć że chciałem tylko 3 banany, które ostatecznie zostały mi podarowane.