Najpiękniejsze resorty i miejsca wypoczynkowe w Wietnamie

Wietnam jest pięknym krajem z bajecznymi krajobrazami i niesamowitą naturą. Nic, więc dziwnego, że posiada on wiele pięknych resortów, które umożliwiają turystom podziwianie tej pięknej krainy. Piękne plaże, błękitne morze i bogata natura czekają na Ciebie.

Amanoi w Ninh Thuan

image001

Resort w Amanoi położony jest obok zatoki Vinh Hy, na terenie Parku Narodowego Nui Chua ư Ninh Thuan, jest miejscem z przepięknymi krajobrazami.- . W 2014r., resort Amanoi został wybrany przez magazyn Condé Nast Traveler, jako jeden z 33 najpiękniejszych miejsc wypoczynkowych na świecie. Obecnie Amanoi jest uznawany za najdroższy resort w Wietnamie z opcją nawet za: 100.000.000 VND za noc.

Cena: od 14.000.000 VND

image002

image003

Six Senses Ninh Van bay

image004

Znajdujący się w zatoce Ninh Van, Nha Trang jest jednym z ulubionych i najsłynniejszych miejsc turystycznych w Wietnamie. Nha Trang nie tylko przyciąga wietnamskich turystów, ale też obco krajowców, jest to miejscowość z pięknymi i czystymi plażami, błękitnym morzem i pysznymi specjalnościami kulinarnymi. Szczególnie owoce morza są tu bardzo różnorodne, świeże i o wiele tańsze niż w wielkich miastach. Resort w stylu bungalow-ów „ukrytych” pomiędzy skałami i piękną naturą przyniesie turystom wrażenie ze każdego ranka budzą się w samym środku natury wśród śpiewających ptaków.

Cena: od 11.000.000 VND

image005

JW Marriott Phu Quoc

image006

Jeden z najbardziej znanych resortów na wyspie Phu Quoc jest JW Marriott. Piękny ośrodek wypoczynkowy z luksusowymi pokojami hotelowymi i willami stał się jednym z najczęściej wybieranym przez turystów, którzy chcą spędzić wakacje w luksusowych resortach nadmorskich.

Cena: od 7.000.000 VND

image007

Inter Continental Da Nang Sun Peninsula Resort

image008

Drugi znany resort znajdujący się w słynnym turystycznym mieście Da Nang w środkowym Wietnamie to Intercontinental Da Nang. Jest idealną opcją dla turystów lubiących nowoczesną, zachodnią architekturę połączoną z azjatyckimi akcentami. Ośrodek został uznany przez magazyn Business Traveller za „najlepszy ośrodek wypoczynkowy w rejonie Azji Pacyfiku”. Na pewno Panie będą bardziej zadowolone, ponieważ w tym resorcie znajduje się Spa uznane za najlepsze Spa na świecie!

Cena: od 15.000.000 VND

image009

image010

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + twelve =