Top 10 najlepszychrestauracji w Hanoi

1. Madamme Hien – 15 Chân Cầm 

image001

Specyficzna restauracja znajduje się w starej francuskiej willi w starej dzielnicy, restauracja specjalizuje się w wietnamskiej kuchni, serwuje tradycyjne hanojskie specjalności oraz nowoczesne wietnamskie dania.

2. Restauracja Giangu: http://giangurestaurant.com/

Restauracja znajduje się w samym centrum Starej dzielnicy, przy małej uliczce Gia Ngu niedaleko jeziora Zwróconego Miecza. Specjalnością restauracji są tradycyjne wietnamskie dania pięknie ozdobione.

3. Quan an Ngon : http://ngonhanoi.com.vn/index.php/vi/

image003

Jedna z najsławniejszych sieci restauracji serwujących tradycyjne wietnamskie dania ze wszystkich regionów: północnego, centralnego i południowego Wietnamu. Szczególnie dla tych, którzy chcą odkryć specjalności różnych regionów bez potrzeby przemieszczania się.

4. Hem quan : http://hemquan.vn/

image005

Sieć restauracji specjalizujących się w kuchni południowego Wietnamu, od dawna jest ulubionym adresem dla hanojczyków, którzy uwielbiają Południową kuchnie i jej dania.

5. La Vong : https://nhahanglavong.vn/

Restauracja szczególnie znana jest ze świeżych owoców morza, w dużej przestrzeni udekorowanej w trzech różnych stylach. Pierwsze piętro w nowoczesnym stylu odpowiada spotkaniom firmowym i zabawie, drugie piętro udekorowano w europejskim królewskim stylu, trzeci styl znajduje się na dworze w ogrodzie gdzie nie tylko można wyśmienicie zjeść ale i zrelaksować się.

6. The gioi hai san : http://thegioihaisan.vn/

Specjalnością tej restauracji są świeże owoce morza.

7. Goc Ha Noi : http://gochanoi.com.vn/

image006

Sieć restauracji specjalizująca się w tradycyjnych daniach północnego Wietnamu. Z ponad setką dań w hanojskim stylu zainspirowanymi przez tradycyjne smaki i aromaty północnej kuchni.

8. Phuong Nam : http://nhahangphuongnam.vn/

Pierwsza restauracja w Hanoi z kuchnią południowego Wietnamu. Dobry wybór dla miłośników południowej kuchni, z opcją bufetu lub zamówienia pojedynczych dań.

9. Aoquan : http://www.aoquan.vn/

image007

Restauracja serwująca dania z trzech różnych regionów Wietnamu. Udekorowana w stylu tradycyjnej wsi północnego Wietnamu, która przynosi klientom nowe odczucia kulinarne. Dania są serwowane w tradycyjnym wiejskim stylu, udekorowane bambusowymi liśćmi bananowca.

10. Gia Vien : http://giavien.vn/

image009

Restauracja z potrawami, które Wietnamczycy jedzą codziennie podczas posiłków z ryżem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

four × four =