Tytuł wycieczki

Ilość dni

1

Program wycieczki w pliku

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

Hanoi

Nasza podróż zaczyna się tak, jak powinny zaczynać się wszystkie dobre wycieczki – dobrą kawą w lokalnej kawiarni w sercu Starej Dzielnicy, a następnie przemierzymy ruchliwe ulice, by zwiedzić słynną francuską katedrę św. Józefa. Następnie wyruszymy na kameralną przejażdżkę wąskimi uliczkami miasta do malowniczej ulicy artystycznej, gdzie dowiemy się o malowidłach lokalnych artystów przedstawiających mieszankę tradycyjnej wietnamskiej kultury i współczesnych wpływów społecznych.

Następnie wjeżdżamy na most Long Bien, wspaniałą budowlę zbudowaną ponad sto lat temu, która rozciąga się nad Czerwoną Rzeką i łączy Dzielnice Hoan Kiem i Long Bien. Ta wspaniała konstrukcja zapewnia również schronienie mieszkańcom mieszkającym w pływających domach. Mogą nim jeździć tylko motocykle i rowery, a to naprawdę ciekawe doświadczenie, więc ruszajmy!

Czeka nas również przejażdżka nad Jeziorem Zachodnim do targu Ngoc Ha i spacer po tym rozległym, tętniącym życiem rynku z żywą atmosferą typową dla Hanoi.

Po krótkiej jeździe Vespami w kierunku jeziora Huu Tiep zwiedzamy teren 400-letniej świątyni, a następnie krótki spacer tradycyjnymi lokalnymi ulicami targowymi, aby zobaczyć miejsce katastrofy B52 nad jeziorem. Ten amerykański bombowiec został zestrzelony podczas nalotów bombowych na Hanoi w 1972 roku.

Nasza ostatnia przejażdżka prowadzi nas wzdłuż rzeki, gdzie miniemy starożytną ścianę grobli, pięknie ozdobioną mozaiką do naszego ostatecznego celu. Spokojna zielona oaza na miniaturowej farmie kumkwatów (sezonowo) lub dowiemy się o starożytnej tradycji robienia herbaty w domu wietnamskiego mistrza herbaty.

Cena zawiera: napoje opisane w programie, motor z kierowcą, kask i pelerynę przeciwdeszczową, anglojęzycznego przewodnika, odbiór i powrót do hotelu

Cena nie zawiera: wydatków osobistych, napiwków, posiłków i napojów nie zawartych w programie, ubezpieczenia

Szczegółowy program wycieczki

Z nami to zobaczysz

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Podobne wycieczki