Nietypowa zupa Pho – tylko w Hanoi

image001

Od około miesiąca, pojawiła się nietypowa restauracja ze słynną Hanojską – zupą Pho. Dzięki temu oryginalnemu pomysłowi i nietypowemu miejscu, restauracja przyciąga coraz więcej ciekawskich klientów, którzy chcą doświadczyć tego nowego i nietypowego sposobu jedzenia tradycyjnego dania. Zupa Pho jest hanojskąspecjalnością kulinarną, jest jedną z najczęściej jedzonych miejscowych dań na śniadanie lub lunch, jest ona też najbardziej znanym daniem, którekażdy turysta powinien, chociaż raz spróbowaćbędąc w Hanoi.

image002

Autobus znajduje się w okolicach Starej Dzielnicy, restauracja przyciąga uwagę dzięki swojemu nietypowemu sposobowi sprzedaży zupy. Znane plastikowe krzesła i stoliki ustawione na chodniku, zostały przeniesione do środka małego busa parkującego przy chodniku.

image003

Klienci wchodząc do busa sami szukają sobie wolnego miejsca, potem zamawiają danie i czekają aż obsługa im je przyniesie. Wszystkie okna w busie są otwarte azamówione dania są podawane przez okna – obsługa nie musi wchodzić do środka. Jest to szybki sposób podania dań, wygodne dla klientów i obsługi.

image004

image005

Restauracja zaczęła przyciągaćcoraz więcejklientów i właściciele postanowili powiększyć przestrzeń restauracji lecz nie zajmować większej przestrzeni na chodniku, który służy pieszym. Tak powstałświetny pomysł, serwowaniazupy w busie. Wszystkie siedzenia w busie zostały wyjęte i zastąpione plastikowymi stoliczkami i małymi krzesełkami wygodnymi do przemieszczenia.

image006

Od niedawna, restauracja dodała do swojego menu dodatkowe danie, uwielbianą przez mieszkańców i turystów – Bun Cha czyligrillowane klopsiki i boczek jedzony z ryżowym makaronem oraz sosem słodko- słonym i kwaśnym.

image007

Zupa Pho jest serwowana dla klientów na śniadanie. Na lunch mają Bun Cha jako dodatkową opcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 3 =