Nietypowa zupa Pho – tylko w Hanoi

image001

Od około miesiąca, pojawiła się nietypowa restauracja ze słynną Hanojską – zupą Pho. Dzięki temu oryginalnemu pomysłowi i nietypowemu miejscu, restauracja przyciąga coraz więcej ciekawskich klientów, którzy chcą doświadczyć tego nowego i nietypowego sposobu jedzenia tradycyjnego dania. Zupa Pho jest hanojskąspecjalnością kulinarną, jest jedną z najczęściej jedzonych miejscowych dań na śniadanie lub lunch, jest ona też najbardziej znanym daniem, którekażdy turysta powinien, chociaż raz spróbowaćbędąc w Hanoi.

image002

Autobus znajduje się w okolicach Starej Dzielnicy, restauracja przyciąga uwagę dzięki swojemu nietypowemu sposobowi sprzedaży zupy. Znane plastikowe krzesła i stoliki ustawione na chodniku, zostały przeniesione do środka małego busa parkującego przy chodniku.

image003

Klienci wchodząc do busa sami szukają sobie wolnego miejsca, potem zamawiają danie i czekają aż obsługa im je przyniesie. Wszystkie okna w busie są otwarte azamówione dania są podawane przez okna – obsługa nie musi wchodzić do środka. Jest to szybki sposób podania dań, wygodne dla klientów i obsługi.

image004

image005

Restauracja zaczęła przyciągaćcoraz więcejklientów i właściciele postanowili powiększyć przestrzeń restauracji lecz nie zajmować większej przestrzeni na chodniku, który służy pieszym. Tak powstałświetny pomysł, serwowaniazupy w busie. Wszystkie siedzenia w busie zostały wyjęte i zastąpione plastikowymi stoliczkami i małymi krzesełkami wygodnymi do przemieszczenia.

image006

Od niedawna, restauracja dodała do swojego menu dodatkowe danie, uwielbianą przez mieszkańców i turystów – Bun Cha czyligrillowane klopsiki i boczek jedzony z ryżowym makaronem oraz sosem słodko- słonym i kwaśnym.

image007

Zupa Pho jest serwowana dla klientów na śniadanie. Na lunch mają Bun Cha jako dodatkową opcję.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 19 =