Polski pilot w Bangkoku

Zwiedzanie największych azjatyckich metropolii z Polakami, którzy w nich mieszkają!

Nasze wycieczki

Znajdź nas na Facebook!

Królewski Bangkok

Czas: 8 godzin

Spotkanie w lobby hotelu.

Miasto Aniołów, tak Tajowie nazywają swoją stolicę od przeszło 200 lat. Będziemy poruszać się tuk tukami. Na początek przejedziemy pod bramę Pałacu Królewskiego oraz zwiedzimy najświętsze miejsce w Tajlandii, czyli świątynię Szmaragdowego Buddy. Jest to obiekt Królewski, uznawany przez wielu za najpiękniejszy w całej Tajlandii. Zapoznanie się z historią miasta i opowieści o rodzinie Królewskiej. Następnie zwiedzanie Świątyni Leżącego Buddy, gdzie znajduje się największy i najbardziej znany posąg w Bangkoku. Świątynia Wat Pho uważana jest za pierwszy uniwersytet w Tajlandii. Zapoznamy się z historią Buddy oraz wysłuchamy ciekawostek dotyczących samej religii. Przerwa na chłodne napoje, kawę i lunch. Spacer po targu kwiatowym. Następnie udamy się na fragment spektaklu teatralnego KHON w Królewskim Teatrze (ok.25 min.). Wspaniałe stroje, scenografia i tancerze teatralni. Teatr KHON to adaptacja eposu RAMAKIEN. Rejs statkiem wycieczkowym po rzece w Bangkoku – opcjonalnie. Powrót do hotelu i czas wolny.

Wieczorem: do ustalenia z pilotem.

UWAGA!
Do Pałacu Królewskiego i Świątyń Królewskich grupa wchodzi tylko z tajskim przewodnikiem z odpowiednią licencją. Należy odpowiednio ubrać się w długie lekkie spodnie (panie opcjonalnie spódnice) i koszulki zagrywające ramiona oraz dekolt. Ubrania nie mogą być prześwitujące. Sama chusta nie wystarczy!

Przewodnik: Polski + Tajski ( j. angielski )Transport: tuk tuki, komunikacja miejska

OPEN TOUR jest dostępny we wszystkich miastach Polskiego Pilota!

To
spontaniczne zwiedzanie, bez wcześniejszych planów i rezerwacji. W tej opcji ustalacie sobie czas, który chcecie spędzić wspólnie z polskim pilotem/przewodnikiem (od 4 do 10h).

W ramach wycieczki wliczone są przejazdy wspaniałą singapurską komunikacją miejską.

OPEN TOUR dostępne są również w wersji eko – z obsługą Junior Tour Lidera. Ta opcja to dodatkowa oszczędność i jeszcze tańsza wycieczka.

 
Zapraszamy do wcześniejszego potwierdzenia terminu. Rezerwacje wycieczek z polskim pilotem/przewodnikiem przyjmujemy najpóźniej na okres 3 dni przed planowanym terminem. Potwierdzenie wycieczki następuje po nadaniu numeru (kod wyjazdu) i opłaceniu całości kwoty.

Tryb SZUKAMY WAS jest dostępny dla każdej wycieczki.

Jak wiadomo niektóre miejsca w Azji (np. Singapur) to jedne z droższych destynacji turystycznych, więc aby obniżyć koszt wycieczki warto połączyć siły. Wtedy właśnie warto skorzystać z opcji SZUKAMY WAS.

Jak to działa w 3 krokach:

KROK 1: wybranie programu i daty realizacji

KROK 2: opłacenie programu i aktywizacja opcji SZUKAMY WAS – Polviet Travel rozpocznie promowanie tego wyjazdu i poszukiwanie osób do dołączenia

KROK 3: akceptacja osób zainteresowanych, korekta ceny.

Wycieczki na stronie wycenione są dla grup 10-osobowych. Jeśli interesuje Cię prywatna wycieczka – skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci koszt indywidualnego zwiedzania.