SAIGON RIDES W CHIANG MAI

Z Saigon Rides zobaczysz rzeczy, których nie miałbyś okazji zobaczyć samodzielnie!

Kilka słów o Saigon Rides

 

Podróż na tylnym siedzeniu skutera pozwala zobaczyć Chiang Mai z perspektywy mieszkańców. To miasto pełne niesamowitych zabytków, które warto zobaczyć i natury, którą warto się rozkoszować. Zapraszamy wszystkich do odkrycia różnic pomiędzy poszczególnymi częściami miasta przemierzając jego uliczki z naszymi kierowcami! Każda z nich ma swój klimat, wypełniona jest restauracjami, kawiarniami, pubami, barami i stoiskami z jedzeniem. Każda wycieczka okraszona jest degustacją lokalnych potraw i napojów –  Tajlandia ma w tym względzie naprawdę wiele do zaoferowania!

saigonrides

Wszystkie wycieczki mają charakter otwarty, co oznacza, że mogą do niej dołączać inni ludzie. Jeśli chcesz, abyśmy zarezerwowali czas wyłącznie dla Ciebie i Twojej grupy – prosimy o wiadomość (koszt takiej usługi to 50$/grupa). Wycieczki startują przy zapisanych minimum 2 osobach.

W sercu Chiang Mai na skuterach Vespa

(4h: 8.00-12.00 lub 13.00-17.00)

Przeżyj egzotyczną przygodę na naszych stylowych Vespach, odkrywając okolicę tego fascynującego miasta.

Przejedziemy labiryntem wąskich oraz krętych uliczek starego miasta, żeby następnie przedrzeć się przez malownicze leśne ścieżki.

Zaczniemy od Bramy Tha Phae, po czym zdobędziemy wzgórze na którym wznosi się posąg Buddy oraz świątynia z początków VII wieku, a wszystko w otoczeniu pięknej panoramy. Następnie udamy się do wioski sztuki i rzemiosła, gdzie poznamy wyluzowanych i bardzo ciekawych artystów. Zaraz po tym pojedziemy na największy i najbardziej popularny bazar, gdzie będziesz mieć okazję poznać egzotyczne, lokalne produkty, ale również doświadczyć codziennego zgiełku oraz innego tempa życia mieszkańców. Ostatnim przystankiem będzie jedna z najbardziej oszałamiających świątyń w Tajlandii, która na przełomie tego stulecia przeszła spektakularną renowację z rąk miejscowych złotników. Tam zakończymy naszą wspólną przygodę delektując się lekkim lunchem.

Cena zawiera:

 • napoje opisane w programie
 • motor z kierowcą, kask i pelerynę przeciwdeszczową
 • anglojęzycznego przewodnika
 • odbiór i powrót do hotelu
Cena nie zawiera:
 • wydatków osobistych
 • napiwków
 • posiłków i napojów nie zawartych w programie
 • ubezpieczenia

Chiang Mai po zmroku na skuterach Vespa

(4h: 18.00-22.00)

Światła, gwar, kolory, energia i pełen wachlarz zapachów. Zobacz jak fascynująca jest nocna, tętniąca życiem sceneria Chiang Mai, jeżdżąc komfortowo na naszych stylowych Vespach.

Zaczniemy od drinka i smacznych przekąsek. Odwiedzimy kilka dzielnic, aby odkryć różnorodną i pyszną kuchnię, jak i miejską kulturę. Poznasz słynne, tajskie smaki w popularnych wśród tubylców miejscach. Odwiedzimy głośny i tłoczny targ wieczorny, żeby następnie udać się do urokliwie usytuowanej restauracji, gdzie będziemy delektować się klasycznymi potrawami w towarzystwie muzyki na żywo. Na koniec odwiedzimy bar, gdzie również spotkamy wiele muzycznych talentów. Dołącz do nas i spędź autentyczną, tajską noc, którą będziesz miło wspominać.

Cena zawiera:

 • posiłki i napoje opisane w programie
 • motor z kierowcą, kask i pelerynę przeciwdeszczową
 • anglojęzycznego przewodnika
 • odbiór i powrót do hotelu
Cena nie zawiera:
 • wydatków osobistych
 • napiwków
 • posiłków i napojów nie zawartych w programie
 • ubezpieczenia

Chiang Mai – nieprzetarte szlaki na skuterach Vespa

(7h: 8.00-15.00)

Poznaj z nami mniej uczęszczane drogi. Ucieknij od zgiełku miejskiego życia i przejedź się pięknymi i krętymi górskimi trasami na stylowych Vespach. Zobaczysz jak urokliwa jest północna część Tajlandii.

Zaczniemy od kultowej bramy Tha Phae, następnie przejedziemy przez bazar z lokalnymi owocami, aby zaopatrzyć się na podróż. Zostawimy za sobą miasto, a naszym oczom ukarzą się rozległe krajobrazy rolnicze oraz górska sceneria. Zatrzymamy się w wiejskim domu, aby dowiedzieć się więcej o produkcji rolnej. Następnie czeka Cię wyjątkowe doświadczenie, jakim jest zapoznanie się z majestatycznym i urzekającym zwierzęciem. Odbędzie się to w leśnej scenerii spokojnego sanktuarium, gdzie schronienie znalazło wiele, niegdyś pracujących, więc można powiedzieć „emerytowanych” słoni.

Zjemy pyszny tajski obiad w malowniczej scenerii bujnych, tropikalnych ogrodów kwiatowych. Podczas dalszej drogi będziemy mogli doświadczyć wiejskiej kultury, mijając liczne mniejszości etniczne zamieszkujące ten obszar. Dotrzemy aż do słynnej świątyni na wzgórzu, gdzie ujrzymy również posąg Buddy, jak i oszałamiającą panoramę. Daj się zabrać na ekscytującą i autentycznie tajską przygodę po wiejskim Chiang Mai.

Cena zawiera:

 • napoje opisane w programie
 • motor z kierowcą, kask i pelerynę przeciwdeszczową
 • anglojęzycznego przewodnika
 • odbiór i powrót do hotelu
Cena nie zawiera:
 • wydatków osobistych
 • napiwków
 • posiłków i napojów nie zawartych w programie
 • ubezpieczenia

FAQ, czyli o co pytacie najczęściej

Każda z naszych wycieczek warta jest swojej ceny. Większość firm zapewniających podobne usługi przemyca ukryte koszta, nie zapewniając jednocześnie najwyższego poziomu usług. Z SaigonRides możesz być pewny, że naszym celem nie jest sięganie do Twojego portfela. Każda z wycieczek pomaga również lokalnym rodzinom z którymi współpracujemy. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Kierowcami są Wietnamczycy posiadający prawo jazdy od co najmniej 5 lat. Mają doświadczenie w codziennej jeździe w bardzo intensywnym ruchu ulicznym, część z nich pracuje profesjonalnie jako kierowcy.

Nasze wycieczki startują przy zapisanych co najmniej 2 osobach.

Jak najbardziej. Gościliśmy już wcześniej wielu małych gości zachwyconych wycieczkami na motorach. Dzieci mogą podróżować samodzielnie lub jeśli są mniejsze to razem z rodzicem razem na jednym motorze. Na wycieczkach z dziećmi możemy modyfikować także postoje (a do naszego “menu” możemy dodać: lody kokosowe, desery, więcej owoców).

Niezależnie od tego, czy masz 7 czy 70 lat nasze wycieczki są dla każdego! Saigon Rides to komfortowa i bezpieczna forma zwiedzania miasta.

Wycieczki odbywają się niezależnie od pogody, kierowcy mają pelerynki przeciwdeszczowe dla każdego. Oczywiście nie będziemy podróżować w ulewnych deszczach, tylko przeczekamy je w jednej z knajpek ze smakołykami. Po ustaniu ulewy ruszymy w dalszą trasę.

Oczywiście. Kuchnia wietnamska jest niezwykle „przyjazna” dla wegetarian i wegan, oferuje całą masę dań, które będą odpowiednie dla Waszej diety. Polecamy w tej sytuacji wycieczki prywatne, gdzie możemy wszystkie postoje (knajpki z jedzeniem) dopasować do Waszych preferencji żywieniowych.

Zapewniamy odbiór z dowolnego hotelu w Dystrykcie 1.

Zdecydowanie polecamy pełne obuwie (nie japonki/klapki) oraz luźny strój. Unikamy zabierania plecaków i torebek, nie będą nam potrzebne. W Sajgonie w okresie zimowym dla bardzo wrażliwych na chłód, może przydać się cienki długi rękaw, w Hanoi w okresie listopad – marzec należy dostosować ubiór do temperatury (długie spodnie i kurtka).

Opłata za wycieczkę jest jedynym gwarantem Twojej wietnamskiej przygody na dwóch kółkach.
Naszym gościom oferujemy kilka metod płatności:

 • Przelew bankowy (na konto w USD, EUR lub PLN)
 • PPayPal lub inny system płatności internetowych (+5%)
 • Przelew Revolut

Anulowanie lub zmiana terminu :

Niestety nie możemy zapewnić zwrotu pieniędzy osobom, które wcześniej nie powiadomiły nas o zmianie swoich planów. Jeśli chcesz odwołać wcześniej opłaconą wycieczkę, prosimy o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy.
Jeśli chcesz anulować swoją rezerwację miesiąc przed ustalonym terminem zwracamy całość poniesionych kosztów.

Dla anulacji zgłoszonych później niż miesiąc przed planowaną podróżą, zwroty kształtują się następująco:

 • 0% gdy anulacji dokonano mniej niż tydzień przed ustaloną podróżą
 • 40% gdy anulacji dokonano mniej niż dwa tygodnie przed ustaloną podróżą
 • 60% gdy anulacji dokonano mniej niż trzy tygodnie przed ustaloną podróżą
 • 80% gdy anulacji dokonano mniej niż cztery tygodnie przed ustaloną podróżąp

Gdy chcesz zmienić datę wycieczki, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Postaramy się zrobić to bez dodatkowych opłat, jednak zależy to od dostępności naszych kierowców i przewodników.

Galeria naszych wyjazdów