The essence of Vietnam

Czas trwania wycieczki

6 days

Kraje, które odwiedzimy

Vietnam

Trip title

The essence of Vietnam

Number of days

6

Trip program in file

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

On the first day you will visit the Hanoj Old Town, also known as the "36 Street District". This is your first opportunity to fall in love with the best pho in Vietnam! The next day we will move towards Ha Long Bay. Along the way, you'll be able to admire the landscapes of the Red River Delta. We will stay on a boat and head to the caves "Hang Sang and Hang Toi". For those willing we have a lot of attractions: kayaks, cooking lessons, squid fishing and Vietnamese national sport - karaoke. On Cat Ba, you'll see a cave that served as an anti-aircraft port and you'll love the vegetation. Through the airport in Hai Phong you will go to Saigon, where thanks to the evening trip on a scooter you will get to know the night life of Saigon, which takes place primarily on the streets.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Hanoi – Ha Long – Haiphong – Ho Chi Minh – Mui Ne

Detailed program of the trip

Dzień 1 Hanoi

Przylot do Ha Noi. Odbiór z lotniska, prywatny transfer klimatyzowanym busem do wybranego przez Państwa hotelu. W recepcji o godzinie 10.30 będzie czekał na Państwa polski opiekun, który będzie do dyspozycji na 5h (10.3015.30). Spacer po hanojskiej starówce z, często zwanej także “dzielnicą 36 ulic”, gdzie w przeszłości każda nazwa ulicy odpowiadała nazwie towarom jakie się na niej sprzedawało. Obiad and kolacja we własnym zakresie. Dobre miejsca na lokalne, ale smaczne posiłki podpowie Państwa opiekun.

 

Dzień 2 Hanoi – Zatoka Ha Long

Po śniadaniu w hotelu wspólny (z innymi uczestnikami) przejazd w kierunku Zatoki Ha Long. Po drodze będzie można podziwiać krajobrazy Delty Rzeki Czerwonej. Około godziny 12 przyjazd do portu. Wejście na pokład łodzi, gdzie załoga przywita Państwa oraz pomoże w zakwaterowaniu z kabinach. Rozpoczęcie rejsu po malowniczej zatoce Ha long. W między czasie zostanie podany lunch.

Rejs mniejszą łodzią do Jaskiń „Hang Sang and Hang Toi”. Dla chętnych możliwość popływania kajakami. Powrót na główną łódź, dla chętnych lekcje gotowania, a dla innych „happy hour” w barze. Wieczorem zostanie podana kolacja, a po kolacji karaoke, połów kałamarnic. Nocleg na łodzi 4*.

 

Dzień 3 Zatoka Ha Long – Hai Phong – Sajgon

Dla wczesnych ptaszków poranne zajęcia z Tai Chi. Po śniadaniu wymeldowanie z kajut. Dalej rejs mniejszą łódką na wyspę Cat Ba do jaskini „Quan Y” która podczas wojny służyła jako schron przeciwlotniczy. Powrót na łódź, lunch, a łódź w międzyczasie będzie płynąć do portu Got. Prywatny transfer na lotnisko w mieście Hai Phong, lot do Sajgonu (lot popołudniowy). Przylot do miasta „Wuja Ho”, odbiór z lotniska and transfer do wybranego przez Państwa hotelu.

 

Dzień 4 Sajgon

Spotkanie w lobby hotelowym z polskim opiekunem (09.00 14.00). Rozpoczęcie przejazdu rikszami (4h) przez historyczne centrum Sajgonu, dzielnicę rządową. Zatrzymamy się w pagodzie buddyjskiej oraz na lokalnym targu. Powrót do hotelu, czas wolny.

Wieczorem wycieczka na motorkach po Sajgonie. Program rozpocznie się około godziny 18.00. Nasi kierowcy odbiorą Państwa z hotelu. Jadąc na tylnym siedzeniu motorka, każdy uczestnik ma wyśmienitą okazję do ciągłego obserwowania (i fotografowania) życia w jednej z największych azjatyckich metropolii. Zobaczymy barwny Sajgon, spróbujemy prawdziwego życia które w większości toczy się na ulicy. Powrót do hotelu o godzinie 21.00.

 

Dzień 5 Sajgon – Mui Ne

Transport prywatnym klimatyzowanym busem do resortu w Mui Ne.

 

Dzień 6 Mui Ne – Sajgon wylot

Transport prywatnym klimatyzowanym busem z Mui Ne na lotnisko Tan Son Nhat w Sajgonie. Koniec programu.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe