Natural beauty

Czas trwania wycieczki

32 days

Kraje, które odwiedzimy

Wietnam, Laos, Kambodża

Trip title

Natural beauty

Number of days

32

Trip program in file

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

The historical center of Saigon and visiting the most important points of the city are the first things that await you after arriving in Vietnam. An evening trip on scooters will show you a city that is different from everything you know. The magical Mekong Delta will delight you with its numerous rivers and canals over which thousands of bridges rise. Via Da Nang you get to the picturesque town of Hoi An, where you don't want to leave! There are many strands waiting for you before you set out on a boat trip to Ha Long, an area on the UNESCO World Heritage List. In the area you will also visit the island of Cat Ba and eat the freshest seafood. Through the airport in Hanoi you will get to Laos, where we will show you the most beautiful waterfalls and caves. You will learn how rice whiskey is made and visit the capital of Laos. Finally, Sieam Reap with the pearl of Cambodia - a complex of temples and sunrise over Angkor Wat - awaits you. You will admire Lake Tonle Sap with its floating villages, churches and restaurants. Spend your last days sunbathing and relaxing in Sihanoukville and Phnom Penh.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Ho Chi Minh – Ben Tre – Hoi An – Da Nang – Hanoi – Ha Long – Luang Prabang – Siem Reap – Phnom Penh – Sihanoukville

Detailed program of the trip

Dzień 1 Sajgon

Przylot do Sajgonu (późny przylot) . Odbiór z lotniska przez polskiego opiekuna; transport klimatyzowanym busem do hotelu w centrum miasta. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 2 Sajgon

Po śniadaniu w formie bufetu w hotelu spotkanie w lobby z polskim opiekunem. Około godziny 9.30 rozpoczniemy 3 godzinną godzinną wycieczkę rikszami przez historyczne centrum Sajgonu. Wizyta w najważniejszych punktach and zabytkach miasta, które prze do nowoczesności wyrastając wysoko ponad korony drzew oraz na lokalnym targu.

 

Dzień 3 Sajgon – Ben Tre

Śniadanie w hotelu. O godzinie 9.30 spotkanie w lobby hotelowym z polskim opiekunem. Około godziny 09:45 wyjazd na wycieczkę do Delty Mekongu, jednego z najbardziej oryginalnych rejonów w Wietnamie. Obszaru przeciętego licznymi rzekami and kanałami, a równocześnie połączonego siecią tysiąca mostów and mostków oraz wciąż funkcjonującym na szeroką skalę transportem rzecznym. Zobaczymy bujną roślinność and wiele tradycyjnych zajęć mieszkańców tego rejonu. Po drodze wizyta w miejscowej manufakturze czekolady. Powrót do Sajgonu. Czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 4 Sajgon – Da Nang – Hoi An

Śniadanie w hotelu. Po śniadaniu nasz kierowca odbierze Państwa and zawiezie na lotnisko na lot do Da Nang (poranny). Odbiór z lotniska, transfer busem/vanem do hotelu w Hoi An. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny.
Nocleg
w hotelu 3*.

 

Dzień 5 Hoi An – Da Nang – Hoi An

Prywatny transfer do Da Nang na wzgórza Ba Na. Bilety wstępu na kolejkę linową nie wliczone w cenę. Po południu/wieczorem powrót do Hoi An. Nocleg w hotelu 3*.

 

Dzień 6 Hoi An

Śniadanie w hotelu. Dzień wolny w Hoi An. Nocleg w hotelu 3*.

 

Dzień 7 Da Nang – Hanoi

Śniadanie w hotelu. Dzień wolny w Hoi An. Nocleg w hotelu 3*.

 

Dzień 8 Hanoi – Ha Long

Po śniadaniu w hotelu odbiór z hotelu (możliwe kilka odbiorów z różnych hoteli przed opuszczeniem miasta). Następnie około 4 godzinna jazda minibusem w kierunku północnowschodnim, przekroczenie delty Rzeki Czerwonej, drugiej największej rzeki w Wietnamie. Dojazd do portu w mieście Haj Phong. Na pokładzie powitalny drink and czas na zakwaterowanie.

Po zakwaterowaniu się gości łódź rusza w rejs do centralnej części obszaru znajdującego się na listach światowego dziedzictwa UNESCO. W restauracji serwowany jest pyszny lunch z owocami morza, w czasie którego można podziwiać niesamowitą scenerię wież skalnych wystających ponad powierzchnię wody. Po lunchu wizyta w jaskiniach, dla chętnych kajaki. Nocleg na łodzi.

 

Dzień 9 Ha Long – Hanoi

Dla chętnych poranne zajęcia z Tai Chi. Śniadanie w formie bufetu na łodzi. Po śniadaniu and wizyta w Parku Narodowym na Wyspie Cat Ba. Powrót na łódź, wykwaterowanie z kabin, lunch and rejs powrotny do portu. Transfer busem/vanem do Hanoi. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 10 Hanoi – Luang Prabang

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie oraz transfer na lotnisko w Hanoi. Lot do Luang Prabang (Laos). Odbiór z lotniska, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 11 Luang Prabang – Wodospad Kuang Si

Po śniadaniu w hotelu pół dniowa wycieczka do wodospadów Kuang Si największych and jednych z najpiękniejszych wodospadów w okolicy Luang Prabang. W trakcie wycieczki możliwość wizyty w wiosce Ban Thapene oraz zwiedzenia mniejszych wodospadów, ale rzadziej odwiedzanych przez turystów. Dla chętnych wizyta w lokalnych schronisku dla zwierząt uratowanych z rąk kłusowników. Lunch, a potem powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 12 Luang Prabang – Jaskinia Pak Ou

Po śniadaniu w hotelu pół dniowa wycieczka do Jaskiń Pak Ou, gdzie znajduje się ponad 1000 statuetek Buddy oraz wioski Ban Muang Keo słynącej z produkcji lokalnej whiskey robionej z ryżu. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 13 Luang Prabang

Dzień wolny na zwiedzanie Luang Prabang. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 14 Luang Prabang – Siem Reap

Śniadanie w hotelu. Transfer na lotnisko na lot do Siem Reap (Cambodia). Odbiór z lotniska i transfer do hotelu w centrum miasta. Czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 15 Siem Reap

Poranna pobudka na wschód słońca nad Angkor Wat. Powrót do hotelu, śniadanie. Po śniadaniu zwiedzania Świątyń Angkor Wat. Wieczorem kolacja wigilijna po khmersku. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 16 Siem Reap – Jezioro Tonle Sap

Śniadanie w hotelu. Pół dniowa wycieczka nad Jezioro Tonle Sap największe Jezioro w Azji PołudniowoWschodniej. Rejs po jeziorze na którym zobaczymy pływające wioski, kościoły, restauracje. Lunch w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 17 Siem Reap – Phnom Penh

Po śniadaniu prywatny transfer busem do Phnom Penh. Zakwaterowanie, czas wolny. Dla chętnych spacer po centrum miasta. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 18 Phnom Penh

Śniadanie w hotelu. Dzień wolny na zwiedzanie Phnom Penh. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 19 Phnom Penh – Sihanoukville

Prywatny transfer from Phnom Penh do Sihanoukville. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Nocleg w hotelu 5* w centrum miasta.

 

Dzień 20-27 Sihanoukville

Plażowanie w Sihanoukville. Nocleg w resorcie 4* w centrum miasta.

 

Dzień 28 Sihanoukville – Phnom Penh

Śniadanie w resorcie. Przejazd do Phnom Penh prywatnym busem. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Wieczorem kolacja. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 29 Phnom Penh

Śniadanie w hotelu. Dzień wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 30 Phnom Penh – Polska

Wymeldowanie z hotelu do godziny 12.00. Transport na lotnisko w Phnom Penh na lot do Polski.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe