Northern Vietnam

Czas trwania wycieczki

10 days

Kraje, które odwiedzimy

Vietnam

Trip title

Northern Vietnam

Number of days

10

Trip program in file

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

You will have plenty of time to get to know the capital of Vietnam with all its diversity. You will visit Ba Dinh Square, the embassy district, try local delicacies and stroll around the Hanoj Old Town. For dessert, the "Uncle Ho" Mausolweum and the most beautiful temples. The next point of your trip will be Ha Long Bay with amazing rock forms rising above the ground? Do you know her story yet? You will meet her during the boat trip where we will accommodate you. You will take advantage of attractions such as kayaks, a visit to the village on the water or a cooking show. The best place to relax will be Mai Chau and its amazing rice fields, reaching to the horizon.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Hanoi – Ha Long – Mai Chau – Ninh Binh

Detailed program of the trip

Dzień 1 Hanoi

Przylot na lotnisko Noi Bai w Hanoi. Oprawa wizowobagażowa. Przejazd z lotniska klimatyzowanym samochodem do hotelu w centrum miasta (zakwaterowanie od godziny 14.00). Czas wolny na odpoczynek. Po południu piesza wycieczka po Hanoi z polskim pilotem. W programie wizyta na Placu Ba Dinh, przejście dzielnicą ambasad, piwo na torach kolejowych. Wieczorem kolacja z lokalnymi specjałami.

 

Dzień 2 Hanoi

Śniadanie w hotelu. Dzień wolny w Hanoi. Proponowane miejsca do odwiedzenia: hanojska starówka, zwana także “dzielnicą 36 ulic”, gdzie w przeszłości każda nazwa ulicy odpowiadała nazwie towarom jakie się na niej sprzedawało, Mauzoleum Wuja Ho, pagoda na „Jednej Nodze”, świątynia Literatury, Muzeum Etnograficzne, Pagoda Trang Quoc, Świątynia Ngoc Son.

 

Dzień 3 Hanoi – Zatoka Ha Long

Po śniadaniu w hotelu przejazd minibusem w kierunku północnowschodnim. Po drodze przejazd przez malowniczą deltę Rzeki Czerwonej drugą największą rzekę w Wietnamie, pola ryżowe z grobowcami oraz górnicze miasteczka prowincji Quang Ninh. Dojazd do przystani, wejście na statek.

Powitalny koktajl dla gości oraz zakwaterowanie w kajutach. Po zakwaterowaniu się gości łódź ruszy w rejs po Zatoce Ha Long obszaru znajdującego się na listach światowego dziedzictwa UNESCO. W programie m.in. kajaki, wizyta w wiosce na wodzie, relaks na łodzi oraz pokaz gotowania. Wieczorem kolacja and nocleg na łodzi.

 

Dzień 4 Zatoka Ha Long

Dla chętnych poranna pobudka na zajęcia z Tai Chi. Po śniadaniu rejs mniejszą łodzią w kierunku małych wysp gdzie będzie można się kąpać, popływać kajakami, zrelaksować na plażyPóźnym popołudniem powrót na dużą łódź, kolacja. Po kolacji relaks na łodzi, połów kalmarów. Wieczorem kolacja and nocleg na łodzi.

 

Dzień 5 Ha Long – Hanoi

Dla chętnych poranne zajęcia z Tai Chi. Po śniadaniu na łodzi wizyta w jaskiniach Thien Canh Son. Powrót na łódź, wykwaterowanie z kajut. Rejs powrotny do portu w mieście Ha Long. W międzyczasie będzie podany obiad. Transfer powrotny do Hanoi. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny.

 

Dzień 6 Hanoi – Mai Chau

Po śniadaniu w hotelu przejazd grupowym autobusem z Hanoi do resortu w Mai Chau. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odkrywanie uroków Mai Chau.

 

Dzień 7 Mai Chau

Dzień wolny w Mai Chau.

 

Dzień 8 Mai Chau – Ninh Binh

Śniadanie w resorcie, czas wolny. Po południu wykwaterowanie resortu, przejazd prywatnym samochodem z Mai Chau do Ninh Binh. Przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, czas wolny.

 

Dzień 9 Ninh Binh

Śniadanie w agroturystyce. Czas wolny na zwiedzanie Ninh Binh.

 

Dzień 10 Ninh Binh – Hanoi wylot

Po śniadaniu w agroturystyce czas wolny. Po południu wykwaterowanie z resortu and przejazd prywatnym samochodem z Ninh Binh na lotnisko w Hanoi na lot powrotny. Koniec wycieczki.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe