Aktywny Wietnam z plażowaniem

Czas trwania wycieczki

14 dni

Kraje, które odwiedzimy

Wietnam, Kambodża

Tytuł wycieczki

Aktywny Wietnam z plażowaniem

Ilość dni

14

Program wycieczki w pliku

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

Posiłki na ulicy to cały Sajgon – poznasz to już pierwszgo wieczoru. Zabierzemy Cię na 5h podróż rikszami po Sajgonie, abyś mógł się zachwycić zróżnicowaną architekturą miasta oraz zobaczyć jak wygląda lokalny bazar. Wieczorna przejażdżka motorkami (jako pasażer) oswoi Cię z nocnym życiem Sajgonu, które toczy się głównie na ulicach miasta. W Delcie Mekongu czeka na Ciebie zwiedzanie lokalnych warsztatów rzemieślniczych, fabryki czekolady i wczesnoporanna wizytę na pływającym targu. W drodze do Chau Doc zjemy obiad na farmie krokodyli – kto z Twoich znajomych może się tym pochwalić? Z Chau Doc przepłyniemy wodolotem na Phu Quoc – na wyspie tylko relaks, plaża i słońce. Jak naładujesz baterie zabierzemy Cię do Siem Reap, gdzie zobaczysz najważniejszy obiekt w Kambodży – świątynię Angkor Wat. Na koniec zwiedzimy wspólnie Phnom Penh z przepięknym Pałacem Królewskim i Srebrną Pagodą.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Ho Chi Minh – Can Tho – Chau Doc – Phu Quoc – Siem Reap – Phnom Penh

Szczegółowy program wycieczki

Dzień 1 Sajgon

Przylot do Sajgonu. Odbiór z lotniska, transfer do hotelu prywatnym busem (zakwaterowanie od godziny 14.00). Wieczorem wyjście na powitalną kolację na „chodniku”. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 2 Sajgon

Pół dniowa prywatna (5h) wycieczka rikszami po Sajgonie. W programie przejazd przez Dzielnicę kolonialną, rządową, chińską. Wizyta w pagodzie i na lokalnym bazarku. Wieczorem wycieczka motorkami (jako pasażerowie) po Sajgonie. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 3 Sajgon – Can Tho

Wyjazd do Delty Mekongu. Po drodze wizyta w Ben Tre (rejs po Mekongu, lokalne warsztaty rzemieślnicze, fabryka czekolady, obiad). Przyjazd do agroturystyki. Zakwaterowanie. Zwiedzanie okolicy lub odpoczynek. Nocleg w agroturystyce.

 

Dzień 4 Can Tho – Chau Doc

Wczesna, poranna wizyta na wodnym targu Cai Rang. Możliwość zakupu owoców, kawy. Przejazd w kierunku Chau Doc. Po drodze obiad na farmie krokodyli, dale wizyta w lesie Tra Su. Przyjazd do Chau Doc, zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Dla chętnych wejście na górę na zachód słońca. Nocleg w hotelu 3*.

 

Dzień 5 Chau Doc – Phu Quoc

Transfer do portu w Ha Tien. Rejs wodolotem na wyspę Phu Quoc. Odbiór z portu i transfer do resortu. Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 6 -8 Phu Quoc

Wypoczynek na wyspie. Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 9 Phu Quoc – Siem Reap

Transfer na lotnisko na lot z Phu Quoc do Siem Reap (międzylądowanie w Sajgonie). Przylot do Siem Reap, transfer do hotelu. Czas wolny. Wieczorem kolacja z pokazem tanecznym. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 10-11 Siem Reap

Zwiedzanie Angkor War. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 12 Siem Reap – Phnom Penh

Przejazd prywatnym busem do Phnom Penh. Po drodze wizyta w Wiosce Jedwabników. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 13 Phnom Penh

Wycieczka po Phnom Penh. Rano Pałac Królewski Srebrna Pagoda //popołudniu „Pola Śmierci”, Muzeum S21. W międzyczasie lunch w charytatywnej restauracji. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 14 Lot powrotny

Transfer na lotnisko na lot powrotny.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe