Active Vietnam with sunbathing

Czas trwania wycieczki

14 days

Kraje, które odwiedzimy

Wietnam, Kambodża

Trip title

Active Vietnam with sunbathing

Number of days

14

Trip program in file

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

Dining on the street is the whole of Saigon - you'll know it on the first evening. We take you on a 5h rickshaw trip around Saigon so that you can admire the diverse architecture of the city and see what the local bazaar looks like. An evening ride on motorbikes (as a passenger) will tame you with Saigon's nightlife, which mainly takes place on the streets of the city. In the Mekong Delta waiting for you visiting local craft workshops, chocolate factories and an early morning visit to the floating market. On the way to Chau Doc we will have dinner at the crocodile farm - who of your friends can boast about it? From Chau Doc we will sail by hydrofoil to Phu Quoc - only relaxation, beach and sun on the island. When you charge the batteries, we'll take you to Siem Reap, where you'll see the most important object in Cambodia - the Angkor Wat temple. Finally, we will visit Phnom Penh together with the beautiful Royal Palace and Silver Pagoda.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Ho Chi Minh – Can Tho – Chau Doc – Phu Quoc – Siem Reap – Phnom Penh

Detailed program of the trip

Dzień 1 Sajgon

Przylot do Sajgonu. Odbiór z lotniska, transfer do hotelu prywatnym busem (zakwaterowanie od godziny 14.00). Wieczorem wyjście na powitalną kolację na „chodniku”. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 2 Sajgon

Pół dniowa prywatna (5h) wycieczka rikszami po Sajgonie. W programie przejazd przez Dzielnicę kolonialną, rządową, chińską. Wizyta w pagodzie and na lokalnym bazarku. Wieczorem wycieczka motorkami (jako pasażerowie) po Sajgonie. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 3 Sajgon – Can Tho

Wyjazd do Delty Mekongu. Po drodze wizyta w Ben Tre (rejs po Mekongu, lokalne warsztaty rzemieślnicze, fabryka czekolady, obiad). Przyjazd do agroturystyki. Zakwaterowanie. Zwiedzanie okolicy lub odpoczynek. Nocleg w agroturystyce.

 

Dzień 4 Can Tho – Chau Doc

Wczesna, poranna wizyta na wodnym targu Cai Rang. Możliwość zakupu owoców, kawy. Przejazd w kierunku Chau Doc. Po drodze obiad na farmie krokodyli, dale wizyta w lesie Tra Su. Przyjazd do Chau Doc, zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Dla chętnych wejście na górę na zachód słońca. Nocleg w hotelu 3*.

 

Dzień 5 Chau Doc – Phu Quoc

Transfer do portu w Ha Tien. Rejs wodolotem na wyspę Phu Quoc. Odbiór z portu i transfer do resortu. Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 6 -8 Phu Quoc

Wypoczynek na wyspie. Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 9 Phu Quoc – Siem Reap

Transfer na lotnisko na lot z Phu Quoc do Siem Reap (międzylądowanie w Sajgonie). Przylot do Siem Reap, transfer do hotelu. Czas wolny. Wieczorem kolacja z pokazem tanecznym. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 10-11 Siem Reap

Zwiedzanie Angkor War. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 12 Siem Reap – Phnom Penh

Przejazd prywatnym busem do Phnom Penh. Po drodze wizyta w Wiosce Jedwabników. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 13 Phnom Penh

Wycieczka po Phnom Penh. Rano Pałac Królewski Srebrna Pagoda //popołudniu „Pola Śmierci”, Muzeum S21. W międzyczasie lunch w charytatywnej restauracji. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 14 Lot powrotny

Transfer na lotnisko na lot powrotny.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe