Colors of Vietnam

Czas trwania wycieczki

14 days

Kraje, które odwiedzimy

Vietnam

Trip title

Colors of Vietnam

Number of days

14

Trip program in file

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

Dining on the street is the whole of Saigon - you'll know it on the first evening. We take you on a 5h rickshaw trip around Saigon so that you can admire the diverse architecture of the city and see what the local bazaar looks like. An evening ride on motorbikes (as a passenger) will tame you with Saigon's nightlife, which mainly takes place on the streets of the city. After the entertainment part there will be time for a bit of history - Cu Chi tunnels, and then a trip to Hue and the complex of imperial temples. Keeping the atmosphere of old, colorful towns we will move to Hoi An, where we will get to know the area on bicycles and you will have the opportunity to take part in a cooking course. 3 days of sunbathing at Mui Ne will give you strength for a cruise in the Mekong Delta, visiting local craft workshops, a chocolate factory and an early morning visit to the floating market.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Ho Chi Minh – Cu Chi – Hue – Hoi An – Mui Ne – Ben Tre – Can Tho

Detailed program of the trip

Dzień 1 Sajgon

Przylot do Sajgonu. Odbiór z lotniska, transfer do hotelu prywatnym busem (zakwaterowanie od godziny 14.00). Wieczorem wyjście na powitalną kolację na „chodniku”. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 2 Sajgon

Pół dniowa prywatna (5h) wycieczka rikszami po Sajgonie. W programie przejazd przez Dzielnicę kolonialną, rządową, chińską. Wizyta w pagodzie and na lokalnym bazarku. Wieczorem wycieczka motorkami (jako pasażerowie) po Sajgonie. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 3 Sajgon – Cu Chi – Hue

Pół dniowa prywatna wycieczka do Tuneli Cu Chi. Po południu transport na lotnisko na lot do Hue. Odbiór z lotniska and transfer prywatny do hotelu w centrum miasta. Wieczorem czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 4 Hue

Całodzienna (grupowa, max do 14 osób) wycieczka po Hue. W programie: rejs Rzeką Perfumową, Wizyta w Pagodzie Thien Mu, zwiedzanie Królewskiej Cytadeli, Grobowców Królewskich. W międzyczasie lunch. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 5 Hue – Hoi An

Rano czas wolny. Po godzinie 13 transport (grupowym) autobusem z Hue do Hoi An. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 6 Hoi An

Pół dniowa (grupowa) wycieczka rowerowa po Hoi An i okolicznych wsiach połączona z lekcją gotowania. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 7 Hoi An Mui Ne (nocny pociąg)

Całodzienna (grupowa) wycieczka na wzgórza Ba Na w Da Nang. Wieczorem (ok 21:00) transfer na stacje kolejową na nocny pociąg do Mui Ne. Nocleg w pociągu. Kabina 4os z łóżkami i klimatyzacją.

 

Dzień 8 Mui Ne

Przyjazd na stację kolejową (ok. 14:00). Transport do resortu w Mui Ne. Odpoczynek na plaży. Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 9-10 Mui Ne

Odpoczynek na plaży Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 11 Mui Ne – Sajgon

Rano czas wolny. Po południu przejazd autokarem do Sajgonu. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 12 Sajgon – Ben Tre – Can Tho

Wyjazd do Delty Mekongu. Po drodze wizyta w Ben Tre (rejs po Mekongu, lokalne warsztaty rzemieślnicze, fabryka czekolady, obiad). Przyjazd do agroturystyki. Zakwaterowanie. Zwiedzanie okolicy lub odpoczynek. Nocleg w agroturystyce.

 

Dzień 13 Can Tho – Sajgon

Wczesna, poranna wizyta na wodnym targu Cai Rang. Możliwość zakupu owoców, kawy. W drodze powrotnej lunch. Wieczorem pożegnalna kolacja. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 14 Sajgon

Dzień wolny w Sajgonie. Wieczorem transport na lotnisko na lot powrotny.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe