Kolory Wietnamu

Czas trwania wycieczki

14 dni

Kraje, które odwiedzimy

Wietnam

Tytuł wycieczki

Kolory Wietnamu

Ilość dni

14

Program wycieczki w pliku

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas. Z nami wszystko jest możliwe!

Posiłki na ulicy to cały Sajgon – poznasz to już pierwszgo wieczoru. Zabierzemy Cię na 5h podróż rikszami po Sajgonie, abyś mógł się zachwycić zróżnicowaną architekturą miasta oraz zobaczyć jak wygląda lokalny bazar. Wieczorna przejażdżka motorkami (jako pasażer) oswoi Cię z nocnym życiem Sajgonu, które toczy się głównie na ulicach miasta. Po rozrywkowej części przyjdzie czas na odrobinę historii – tunele Cu Chi, a następnie wycieczka do Hue i kompleksu cesarskich świątyń. Utrzymując klimat starych, kolorowych miasteczek przeniesiemy się do Hoi An, gdzie na rowerach poznamy okolicę i będziesz miał okazję wziąć udział w kursie gotowania. 3 dni plażowania w Mui Ne dadzą Ci siłę na rejs w Delcie Mekongu, zwiedzanie lokalnych warsztatów rzemieślniczych, fabryce czekolady i wczesnoporanną wizytę na pływającym targu.

Miejsca, które odwiedzimy w trakcie wycieczki

Ho Chi Minh – Cu Chi – Hue – Hoi An – Mui Ne – Ben Tre – Can Tho

Szczegółowy program wycieczki

Dzień 1 Sajgon

Przylot do Sajgonu. Odbiór z lotniska, transfer do hotelu prywatnym busem (zakwaterowanie od godziny 14.00). Wieczorem wyjście na powitalną kolację na „chodniku”. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 2 Sajgon

Pół dniowa prywatna (5h) wycieczka rikszami po Sajgonie. W programie przejazd przez Dzielnicę kolonialną, rządową, chińską. Wizyta w pagodzie i na lokalnym bazarku. Wieczorem wycieczka motorkami (jako pasażerowie) po Sajgonie. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 3 Sajgon – Cu Chi – Hue

Pół dniowa prywatna wycieczka do Tuneli Cu Chi. Po południu transport na lotnisko na lot do Hue. Odbiór z lotniska i transfer prywatny do hotelu w centrum miasta. Wieczorem czas wolny. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 4 Hue

Całodzienna (grupowa, max do 14 osób) wycieczka po Hue. W programie: rejs Rzeką Perfumową, Wizyta w Pagodzie Thien Mu, zwiedzanie Królewskiej Cytadeli, Grobowców Królewskich. W międzyczasie lunch. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 5 Hue – Hoi An

Rano czas wolny. Po godzinie 13 transport (grupowym) autobusem z Hue do Hoi An. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 6 Hoi An

Pół dniowa (grupowa) wycieczka rowerowa po Hoi An i okolicznych wsiach połączona z lekcją gotowania. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 7 Hoi An Mui Ne (nocny pociąg)

Całodzienna (grupowa) wycieczka na wzgórza Ba Na w Da Nang. Wieczorem (ok 21:00) transfer na stacje kolejową na nocny pociąg do Mui Ne. Nocleg w pociągu. Kabina 4os z łóżkami i klimatyzacją.

 

Dzień 8 Mui Ne

Przyjazd na stację kolejową (ok. 14:00). Transport do resortu w Mui Ne. Odpoczynek na plaży. Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 9-10 Mui Ne

Odpoczynek na plaży Nocleg w resorcie 4*.

 

Dzień 11 Mui Ne – Sajgon

Rano czas wolny. Po południu przejazd autokarem do Sajgonu. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 12 Sajgon – Ben Tre – Can Tho

Wyjazd do Delty Mekongu. Po drodze wizyta w Ben Tre (rejs po Mekongu, lokalne warsztaty rzemieślnicze, fabryka czekolady, obiad). Przyjazd do agroturystyki. Zakwaterowanie. Zwiedzanie okolicy lub odpoczynek. Nocleg w agroturystyce.

 

Dzień 13 Can Tho – Sajgon

Wczesna, poranna wizyta na wodnym targu Cai Rang. Możliwość zakupu owoców, kawy. W drodze powrotnej lunch. Wieczorem pożegnalna kolacja. Nocleg w hotelu 3* w centrum miasta.

 

Dzień 14 Sajgon

Dzień wolny w Sajgonie. Wieczorem transport na lotnisko na lot powrotny.

Minimalna ilość osób

Nie wymagamy określonej liczby osób. Możemy zorganizować prywatną wycieczkę tylko dla Ciebie!

Jaka jest cena wycieczki?

Cenę wycieczki ustalamy zawsze indywidualnie. My nie sprzedajemy gotowych wycieczek, organizujemy je specjalnie dla Was. Końcowa cena uzależniona jest od ilości osób, wybranego standardu hoteli oraz dodatkowych atrakcji.

Jeśli ten plan Ci się podoba, ale chcesz w nim cokolwiek zmienić – napisz do nas.

 

Z nami wszystko jest możliwe!​

Przeżyjesz to z nami

Zobacz nasze Inne wycieczki objazdowe